فرماندار: تحقق مشارکت حداکثری اساس کار ستاد انتخابات شهرستان ری است

شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: حرکت در مسیر تحقق مشارکت حداکثری اساس کار مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات شهرستان باشد.

حسین توکلی کِجانی روز دوشنبه در نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان ری افزود: فرایند انتخابات در این شهرستان بر اساس تقویم زمانبندی انتخابات در حال اجرا است و جلسات ستاد انتخابات و هیات اجرایی به صورت مستمر برگزار و مسائل و موضوعات مرتبط با انتخابات هریک  براساس شرح وظایف قانونی مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: در روند امور مرتبط با ستاد انتخابات شهرستان ری عمده امور اجرایی و پشتبانی بر عهده کمیته های این ستاد است که تا کنون با تلاش همه همکاران در مرکز شهرستان و بخش های تابعه، امور اجرایی برگزاری  ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به شکل مطلوبی پیش رفته و یا درحال اجرا است.

این مسئول خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات از وظایف مهم مجموعه فرمانداری ویژه شهرستان ری بوده و همه مسئولان کمیته های ستاد انتخابات شهرستان بایستی نسبت به انجام روند اجرایی و صیانت از آرای مردم تلاش و برنامه ریزی کنند.

معاون استاندار تهران یادآور شد: تاکید مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید بر این است که انتخاباتی پرشور، سالم و در امنیت کامل برگزار شود و همه ما در تحقق این امر و مشارکت حداکثری در انتخابات مسئولیت داریم.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و تیره های عشایری روز ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برگزار می شود.

شهرستان ری با جمعیتی حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران است.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =