۳۳۷ ولادت حاصل از چندقلوزایی در کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته ۳۳۷ واقعه ولادت حاصل از چندقلوزایی در این استان به ثبت رسید. 

داوود صادقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد شامل ۱۶۰ ولادت دوقلو، چهار ولادت سه قلو و یک ولادت پنج قلو بوده است. 

وی افزود: سال گذشته ۱۱ هزار و ۱۵۳ واقعه ولادت در کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد. 

مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تعداد واقعه ولادت ثبت شده در مهلت قانونی در این استان در سال گذشته ۱۱ هزار و ۲۹ مورد معادل حدود ۹۹ درصد بوده است. 

صادقی عنوان کرد: تعداد واقعه وفات ثبت شده در کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته سه هزار و ۵۳۷ مورد بوده که سه هزار و ۴۳۷ مورد معادل ۹۷ درصد در مهلت قانونی به ثبت رسیده است. 

وی ابراز داشت: سال گذشته به طور میانگین در هر ماه تعداد ۲۹۵ واقعه وفات در کهگیلویه و بویراحمد ثبت شده است. 

صادقی گفت: اسامی آراد، حسین، امیرعلی، سامیار، رضا و امیرحسین بین پسران و اسامی رستا، فاطمه، آوا، زهرا، نیکا و آوینا بین دختران بیشترین فراوانی را سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد داشته‌ اند. 

وی اظهار داشت: سال گذشته ۶ هزار و ۷۹۹ واقعه ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد به ثبت رسید که از این تعداد پنج هزار و ۵۴۳ مورد شهری و یک هزار و ۲۵۶ مورد نیز روستایی بوده است.   

صادقی افزود: ۵۱۵ هزار و ۱۳۸ نفر سال گذشته برای دریافت کارت ملی هوشمند در کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کردند که برای ۴۳۵ هزار و ۷۱۵ نفر کارت صادر شده و ۴۲۳ هزار و ۷۱۵ نفر نیز کارت خود را تحویل گرفته اند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =