۱۲۵ کیلوگرم مواد مخدر در سلماس کشف شد

ارومیه- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه سلماس گفت: ۱۲۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ارتفاعات مرزی این شهرستان کشف و سه نفر در این خصوص دستگیر شدند.

سرهنگ پاسدار سیدکاظم میرکاظمی‌زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پاسداران گمنام و رزمندگان سپاه شهرستان سلماس برای سومین بار در ۲ هفته گذشته با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی خود در ارتفاعات مرزی شهرستان، طی درگیری با قاچاقچیان و سوداگران مرگ موفق به کشف محموله سنگین مواد مخدر شدند.

وی ادامه داد: این محموله مواد مخدر شامل ۱۰۵ کیلوگرم هرویین و ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه بود که البته قاچاقچیان از خروج این اقلام از مرز ناکام شدند.

جانشین فرمانده سپاه سلماس با اشاره به اینکه این محموله در قالب ۲۰۵ بسته جاسازی شده بود، اظهار کرد: سه نفر در این رابطه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.

سرهنگ پاسدار میرکاظمی‌زاده افزود: رزمندگان سپاه شهرستان سلماس با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی در مناطق مرزی، شبانه روز درحال صیانت از ایران اسلامی بوده و با هرگونه اقدامات مخل امنیت پایدار با قاطعیت برخورد خواهند کرد.

در ۲ هفته گذشته ۳۳۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ارتفاعات مرزی سلماس توسط نیروهای سپاه کشف و ضبط شده است؛ 

آذربایجان غربی یکی از استان هایی است که همواره با معضل قاچاق مواد مخدر درگیر بوده و سالانه هزاران کیلوگرم مواد مخدر در این استان کشف می شود.

سلماس یکی از شهرستان‌های شمال آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =