پاسخ سریع درخواست‌های مردمی اولویت دستگاه‌های اجرایی خوزستان باشد

اهواز - ایرنا -  استاندار خوزستان با تاکید بر رسیدگی به امور مردم از سوی دستگاه‌های اجرایی، گفت: پاسخگویی سریع به درخواست‌های مردمی، تفسیر قانون به نفع مردم و حذف بروکراسی اداری در اولویت دستگاه‌های اجرایی خوزستان قرار گیرد.

قاسم سلیمانی دشتکی  روز دوشنبه در نشست شورای اجتماعی و فرهنگی استان خوزستان در استانداری بیان کرد:اگر دستگاه‌های اجرایی به وظایف ذاتی خود رسیدگی کنند موجب امید به مردم می‌شود.

وی با بیان اینکه مسوولان ادارات مشکلات مردم را شناسایی کنند و با بروکراسی اداری مردم را اذیت نکنند، گفت: همانطور که اکنون سپاه و بسیج با اقدامات خود موجب نزدیک شدن به مردم شده‌اند دستگاه‌های دولتی نیز باید تلاش کنند به مردم نزدیک شده و مشکلات آنها را برطرف کنند.

استاندار خوزستان در ادامه با اشاره به نقش عوامل متعدد در مشارکت مردم در انتخابات بیان کرد: مشکلات روزمره مردم یکی از عواملی است که تاثیر بسیار چشمگیر و به سزایی در روند مشارکت مردم در انتخابات دارد.

وی گفت:از سوی دیگر امیدواریم بحث رفع تحریم‌ها تاپیش از برگزاری انتخابات به سرانجام برسد چرا که اگر تحریم‌ها برطرف شود خود به خود وضعیت روانی آرامی در سطح جامعه ایجاد می‌شود و با کاهش نرخ ارز در پی آن می‌توان شاهد تغییر محسوس در زندگی مردم نیز شد.

سلیمانی دشتکی همچنین با اشاره به افزایش نرخ برخی کالاها در خوزستان بیان کرد: نوسان قیمتی که برای برخی کالاها ایجاد می‌شود ناشی از توزیع  و تنطیم نادرست آنها است و گرنه بسیاری از این کالاها در خوزستان موجود هستند.

وی ادامه داد:در زمینه سه کالای اساسی  برنج، روغن و شکر هیچ گونه کسری در تولید و انبارهای خوزستان نداریم اما متاسفانه مدیریت این کالاها آن طور که باید نیست که تلاش کردیم این مساله درست شود و نظارت بهتری بر آن صورت گیرد.

استاندار خوزستان گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته مقرر شد امسال همه پروژه‌های کوچکی که به ۱۰ تا ۱۲ میلیاد تومانی اعتبار نیاز دارند به پایان برسند و برای این امر یک ردیف اعتباری لحاظ و تامین کردیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha