۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۰۴
کد خبرنگار: 2964
کد خبر: 84317406
۰ نفر

برچسب‌ها

گرامیداشت روز قدس در بهاباد بر فضای مجازی متمرکز باشد

یزد – ایرنا – امام جمعه بهاباد گفت: به دلیل اوج گیری مجدد کرونا ویروس دراین شهرستان راهپیمایی روز قدس باید به صورت مجازی باشد و همان شور و حال همیشگی فضای حقیقی امروز در فضای مجازی به نمایش گذاشته شود.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام علی اکبرابراهیمی بشکانی روز دوشنبه در نشست هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های روز قدس اظهار داشت: وقتی مساجد و مکان‌های مقدس تعطیل شود، طبیعی است در چنین شرایطی نتوانیم همه امور را در فضای حقیقی برگزار کنیم از طرفی امروز بیشتر فعالیت‌ها و اقدامات به صورت مجازی برگزار می‌شود و در این روزها به اوج رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه تمام نظام استکباری پشت سر رژیم صهیونیستی قرار دارند، بیان کرد: این رژیم برای جنگ با مسلمانان ایجاد شده پس موضوع روز قدس مربوط به کل جهان اسلام است و اگر حمایت از مردم ستمدیده فلسطین و بیعت با آرمان های آنها در فضای حقیقی قابل اجرا نباشد، قطعا در فضای مجازی و در وجدان و ضمیر انسان‌ها قابل اجرا است و خواهد بود.

امام جمعه بهاباد تمام پیروزی های جبهه حق را ثمره مقاومت ها و ایستادگی ها دانست و گفت:رهبری فرمودند که تنها راه موفقیت در عرصه بین الملل مقاومت علیه استکبار و زیاده خواهی های دشمنان خدا و بشریت است و مقاومت فلسطین در برابر اسرایل نشان می دهد مقاومت بهتر از نرمش و سازش جواب میدهد و موجب آزادی و پیشرفت و امنیت میشود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهاباد با بیان اینکه این روز یادگار حضرت امام (ره) و روز حیات اسلام است و در واقع به عنوان یک راهبرد و یک فرصت حیاتی برای ریشه‌کن کردن رژیم غاصب صهیونیسم باید به بهترین شکل ممکن حمایت شود افزود : روز قدس نماد ارزش‌ها و اهداف مقدسات اسلامی است.

وی ادامه داد : امسال روز قدس از ویژگی های بسیاری نسبت به سال های قبل برخوردار بوده که این ویژگی ها منجر شده تا رژیم غاصب اسراییل به مرحله اضمحلال و نابودی برسد.

 مرکز شهرستان ۲۰ هزارنفری بهاباد درفاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر یزد قراردارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha