محموله کود شیمیایی قاچاق در دره شهر توقیف شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: ۲ تن و ۲۵۰ کیلوگرم کود شیمیایی خارج از شبکه توزیع به ارزش ۸۱۰ میلیون ریال در شهرستان دره شهر کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سردار دلاور القاصی مهر روز دوشنبه اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق ، ماموران پلیس آگاهی شهرستان دره شهر در حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی، یک دستگاه وانت نیسان را بمنظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی مدارک مشخص شد راننده فاقد مجوز حمل کود شیمیایی بوده که در بازرسی از خودرو مورد نظر  ۴۵ کیسه معادل ۲ هزار و ۲۵۰ کیلوگرم خارج از شبکه توزیع کشف شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام  با بیان  اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کود شیمیایی کشف شده را بالغ بر ۸۱۰ میلیون ریال اعلام کردند، یادآور شد: در این راستا یک متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار القاصی مهر با اشاره به انتقال خودرو به پارکینگ، گفت: سودجویان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی خود با هرگونه فعالیت سودجویان قاطعانه برخورد خواهد کرد.

دستگیری هفت سارق در ایلام 

 فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری هفت سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت طی ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ جمال موسوی روز دوشنبه اظهار داشت: طرح پیشگیری از  سرقت در جهت مطالبه به حق شهروندان در سطح شهرستان برگزار شد.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته توسط کلانتری های سطح شهر ایلام تعداد هفت سارق شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات بعمل آمده به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کردند، گفت: سرقت از اماکن خصوصی و معابر از جرائم این سارقان بوده است.

سرهنگ موسوی اضافه کرد: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی  معرفی شدند.

وی از شهروندان خواست: با رعایت هشدارهای پیشگیرانه مبنی بر حفاظت از اموالشان، هرگونه موارد را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha