همه گروه‌ها باید برای حفظ وحدت و آرامش در انتخابات تلاش کنند

قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه قصرشیرین گفت: همه گروه‌ها و نهادها، نخبگان سیاسی، متفکران و قشرهای مختلف مردم و مسوولان برای حفظ وحدت، انسجام و آرامش در انتخابات مهم امسال باید تلاش کنند.

حجت الاسلام علی ملکی  روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در ارتباط با انتخابات افزود: سرنوشت ملت در دست خودشان است و باید این را بدانند انتخابات موضوعی مهم و تاثیر گذار است.

وی اظهار داشت: آنچه در این میان بسیار مهم است ایجاد وحدت در انتخابات است که رمز موفقیت کشورمان در عرصه‌های مختلف از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هم بوده است.

امام جمعه قصرشیرین گفت: انتخابات نباید به عاملی برای ایجاد تفرقه و ناراحتی و کینه و دور کردن گروه‌های مردم از همدیگر شود بلکه همه به خصوص نخبگان، متفکران و صاحب نظران به میدان بیایند و برنامه‌ها در راستای تقویت وحدت و امنیت و اقتدار کشور باشد.

حجت‌الاسلام ملکی ادامه داد: همچنین ما باید بدنبال انتخاب اصلح باشیم و در میان نامزدها فرد اصلح را انتخاب کنیم که در این رابطه تحقق در گذشته کاری و حال آنها مهم است.

وی اضافه کرد: هر مسوولی در نظام جمهوری اسلامی به خصوص ریاست جمهوری ۲ بال قوی تدین و تخصص داشته باشد.

امام جمعه قصرشیرین یادآور شد: حساس ترین موقعیت برای جامعه ما در سال جاری، انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است و مردم باید طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب به این موضوع اهمیت بدهند تا شاهد شکوفایی و آرامش در جامعه باشیم.

وی اظهار داشت: برنامه جامع و کامل انتخابات با عمل به توصیه و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب محقق می‌شود چون سخنان رهبری فصل الخطاب و زمینه ساز پیشرفت و تقویت وحدت در جامعه است.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =