افزون بر ۹۴ کیلوگرم ‌تریاک در اردستان کشف شد

کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی اردستان از کشف ۴۹ کیلو و ۴۳۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: در اجرای طرح‌ قرارگاه‌ عملیاتی رمضان‌ و کنترل جاده های مواصلاتی شهرستان ماموران‌ پاسگاه انتظامی زفرقند در مسیر ترانزیت نایین اردستان به یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس سفید رنگ مشکوک و آنرا متوقف کردند.

وی ادامه داد: در این راستا، ۲ نفرسرنشین خودرو با استفاده از تاریکی شب به بیابان‌های اطراف متواری شدند و خودرو مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی اردستان اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودرو ۹۴ کیلو و ۴۳۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به شکل ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

هاشمی‌زاده‌ با بیان اینکه خودرو در پارکینگ متوقف و مواد کشف‌شده تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان شد، اضافه کرد: ۲ نفر متهم فراری شناسایی شده‌اند و تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان پیشتر گفته بود: باتلاش بی وقفه‌ پرسنل واحد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در فروردین امسال کشفیات مواد مخدر نسبت مدت مشابه  سال گذشته ۱۷۳ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در این مدت، ۴۶ نفر مصرف‌کننده و توزیع‌کننده مواد مخدر نیز دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۶ درصد افزایش دارد.

شهرستان اردستان با افزون بر ۴۲ هزار نفر جمعیت در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرق اصفهان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =