اهدای تبلت به دانش آموزان محروم البرز

کرج - ایرنا - مرکز نیکوکاری بانک ملی استان البرز روز دوشنبه تعداد ۸۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند و محروم استان اهدا کرد.

احمد ملکی راد رییس اداره امور شعب بانک ملی استان البرز در حاشیه نشست گرامیداشت هفته معلم که در استانداری البرز برگزار شد به خبرنگاران گفت: این تعداد تبلت به ارزش یک میلیارد و۲۵۰ میلیون ریال توسط مرکز نیکوکاری بانک ملی استان تهیه شده است.

 وی بیان داشت: بانک ملی ایران در راستای اجرای مسوولیت های اجتماعی و به واسطه اهمیتی که تعلیم و تربیت وحوزه آموزش کودکان و نوجوانان در جامعه دارد، به کمک دانش آموزان نیازمند در شرایط کرونایی آمده است .

ملکی راد گفت : برهمین اساس از محل منابع قرض الحسنه و با تایید هیات عامل و مدیریت صندوق پس انداز ملی ایران ، مبلغ یک میلیارد و ۲۵۰ ریال تامین و با مشارکت و هم افزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ، تعداد ۸۰ دستگاه تبلت  برای دانش آموزان نیازمند خریداری شد.

ملکی راد گفت: اهدای این تبلت ها نقش موثری در ایجاد بستر مناسب برای حضور دانش آموزان محروم در آزمون های مجازی و آنلاین پایان سال تحصیلی  دارد.

عزیزاله  شهبازی استاندار استان البرز در نشست گرامیداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه کشوری و استانی که با حضور جمعی ازفرهنگیان و معلمان برگزیده ، اصحاب رسانه و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) و رییس اداره امور شعب بانک ملی استان البرز برگزار شد ، اظهار داشت که با وجود تمام مشکلات آموزش مجازی  و محدودیتهای موجود در ایام بحرانی ناشی ازشیوع ویروس کرونا ، فرهنگیان و معلمان توانستند اهداف  آموزشی و تعلیم و تربیت را با کیفیت مطلوب پیش  ببرند.

وی ادامه داد: این اقدامات موثر معلمان موجب شد تا  در حوزه تعلیم وتربیت مدیران فردای این مرز وبوم ، هیچ خللی وارد نشود.

استاندار البرز گفت : با کمک سازمانها ، نهادها و اصناف و سایر ارگانهای دولتی وخصوصی ، برای پیوستن تعداد زیادی از دانش آموزان کم برخوردار در مناطق محروم استان البرز به شبکه مجازی آموزش ، تعداد زیادی تبلت تهیه شده و با مدیریت اداره کل اموزش وپرورش استان و هم افزایی ومشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره)  در اختیار این دانش آموزان قرار گرفته است.

 شهبازی نیز از همکاری تشکل ها و دستگاه های اجرایی از جمله بانک ملی استان در کمک به دانش آموزان نیازمند قدردانی کرد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =