اعتبار لازم برای پروژه های آموزشی البرز تامین می شود

کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد که اعتبار لازم در قالب امضای تفاهمنامه ای با مجمع خیرین مدرسه ساز کشور ، برای پروژه های آموزشی این استان تامین می شود.

سالار قاسمی روز دوشنبه در آیین تجلیل از معلمان نمونه البرز افزود:  براین اساس  به زودی تفاهمنامه مه سه جانبه برای حل کمبود فضای آموزشی دراین استان فی مابین وزارته آموزش و پرورش، جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و استانداری البرز منعقد می شود.

وی بیان داشت: امضای این تفاهم نامه تا قبل از عید سعید فطر انجام می شود ضمن آنکه  درمانگاه فرهنگیان در تیرماه سال جاری افتتاح خواهد شد.

قاسمی  با اشاره به اینکه این تصمیم در پی سفر وزیرآموزش و پرورش به البرز و نشست تخصصی استانداربا وزیر در تهران اتخاذ شد، خاطرنشان کرد: امضای این تفاهمنامه سه جانبه نقش بسزایی در حل مشکلات فضا و تجهیزات آموزشی دراین استان دارد.

 مدیرکل آموزش و پرورش البرز بیان داشت: با انعقاد این تفاهمنامه سه جانبه اعتبارات ویژه ای برای شروع پروژه های جدید و نیمه تمام  آموزشی درالبرز تخصیص می یابد.

قاسمی تصریح کرد: تامین کلاس های درس یکی ازمطالبات مردمی این استان است زیرا تراکم دانش آموزی البرز بالاتر ازمیانگین کشوری است.

وی در ادامه به نیاز فرهنگیان استان در بخش خدمات بهداشتی و درمانی پرداخت و یادآورشد: درمانگاهی که به همت دولت تدبیر و امید  دراستان ساخته و تکمیل و تجهیز می شود جزو پنج درمانگاه برتر کشور در بخش فضا، تجهیزات و خدمات تخصصی است.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز افزود: از حضور، همراهی و حمایت استاندار البرز در برنامه های آموزش و پرورش استان قدردانی می کنیم.

وی گفت: حضور استاندار البرز در جمع معلمان استان در واقع رسالت معلمان و کارکنان حوزه ستادی و اداری آموزش و پرورش استان را خطیرترمی کند.

استاندار البرز در جمع معلمان اداره کل آموزش و پرورش حضور یافت و با اهدا گل از زحمات آنان دراین شرایط سخت کرونایی در بخش آموزشی و تربیتی دربستر شبکه شاد، قدر دانی کرد.

استان البرز ۴۷۳ هزار دانش آموز و ۲۴ هزار و ۸۰۲ دانش آموز دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha