نام نویسی چهل و چهارمین دوره مسابقه قرآن کریم در هرمزگان آغاز شد

بندرعباس - ایرنا - رییس اداره امور قرآنی اوقاف وامور خیریه هرمزگان گفت: نام نویسی چهل و چهارمین دوره مسابقه قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.

حجت الاسلام بهرام رنجبر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ثبت نام این دوره از مسابقه از ۱۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد ماه از طریق پایگاه اینترنتی www.quraniran.ir انجام می‌شود.

وی ادامه داد: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی برگزاری مسابقه قرآنی در نظر دارد چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم را در رشته‌های حفظ، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعاخوانی، تفسیر عمومی، همخوانی و همسرایی قرآن کریم در ۲ گروه برادران و خواهران بالای ۱۸ سال در سال جاری برگزار کند.

وی اضافه کرد: مرحله شهرستانی و استانی مسابقات در بازه زمانی اول تیرماه تا ۳۱شهریور ماه برگزار می‌شود و تعیین زمان دقیق هر یک از مراحل متاثر از شرایط ناشی ازکرونا بوده و که اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

رییس اداره امور قرآنی اوقاف وامور خیریه هرمزگان بیان داشت: سال گذشته به دلیل اشکالی که در سایت ثبت نام وجود داشت تنها ۱۰۰ نفر موفق به ثبت نام شدند که در سال جاری با توجه به رفع ان انتظار می‌رود افراد بیشتری در این رقابت قرآنی ثبت نام کنند.

حجت الاسلام رنجبر اشاره کرد: البته در کنار این باید به مساله دسترسی نداشتن یا کیفیت پایین سرعت انتقال دیتا در برخی روستاها را نیز در خصوص ثبت نام افراد مد نظر قرار داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =