پیشرفت ساخت سالن ورزشی بانوان بیله‌سوار به ۵۵ درصد رسید

اردبیل - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: سالن ورزشی تخصصی بانوان شهرستان بیله‌سوار مغان هم‌اکنون با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

به گزارش ایرنا، سجاد انوشیروانی روز دوشنبه در دیدار با فرماندار بیله‌سوار افزود: این سالن تخصصی مهم‌ترین پروژه ورزشی بیله سوار است و برای تکمیل آن ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی اضافه کرد: تلاش می‌شود با تامین اعتبار مورد نیاز سالن ورزشی تخصصی بانوان شهرستان بیله‌سوار تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

وی با اشاره به بهره‌برداری از زمین چمن روستای بابک این شهرستان در سال گذشته بیان کرد: این زمین چمن با همکاری و کمک فرماندار بیله‌سوار به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهارکرد: با اینکه امسال اعتبارات تجهیز، تعمیر و نگهداری اماکن ورزشی استان نسبت به پارسال ۲ برابر شده است اما برای نگهداری آنها با کمبود نیرو مواجه هستیم که امیدواریم مسئولان شهرستان بیله‌سوار در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی ادامه داد: طبق قانون دستگاه‌های دولتی و اداره کل ورزش و جوانان حق کمک به تیم های ورزشی بخش خصوصی ندارند اما می‌توانند زیر ساخت‌های مورد نیاز ورزشی را تامین کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیله‌سوار نیز گفت: پارسال ۶ خانه ورزش روستایی ، خوابگاه ورزشی و همچنین سالن کشتی این شهرستان راه‌اندازی و تجهیز شده است.

رضا پاکدل افزود: در راستای احیای هیات‌های ورزشی شهرستان تاکنون ۲۰ هیات ورزشی در این شهرستان فعال شده و تلاش می‌شود امسال نیز این روند ادامه داشته باشد.

بیله‌سوار در ۱۶۵ کیلومتری شمال اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha