تامین امنیت مرزها هوشمند می‌شود

تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مدیریت هوشمند در امنیت پایدار و توسعه کشور بسیار موثر است و هوشمندسازی مرزهای ایران اسلامی در دستور کار مرزبانی قرار دارد و روند تجهیز کردن الکترونیکی و اپتیکی در مرزهای کشور در حال پیگیری است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار احمد گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه فرمانده نیروی انتظامی عنایت ویژه ای به مرزبانان دارند، تصریح کرد: مرزبانان نیروی انتظامی سربازان ولایت هستند و با نفس ولایت برنامه ها و ماموریت های خود را تنظیم می کنند.

وی گفت: مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز مدظله العالی می فرمایند «عزیزان من بدانید که این مرزها سند شرف، عزت و استقلال کشور است» از این رو مرزبانان نیروی انتظامی با روحیه انقلابی و جهادی با استعانت از خداوند متعال از حدود و ثغور کشور حراست و پاسداری می کنند و اجازه تعدی به بیگانگان و متجاوزان به مرزها را نخواهند داد.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا تصریح کرد: آموزش در مرزبانی یکی از اولویت های مهم و اساسی بوده و ماحصل آموزش صحیح امنیت پایدار در کشور است.

سردار گودرزی گفت: با توجه به نوع ماموریت و خدمات شبانه روزی مرزبانان در سراسر مرزهای کشور، احداث شهرک‌های سازمانی و منازل مسکونی برای افزایش انگیزه و رفاه مرزبانان و خانواده آنان بسیار تاثیرگذار بوده که در این راستا ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده نیروی انتظامی حمایت های خوبی را انجام دادند.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: مرزبانان همیشه حامی و همراه مرزنشینان عزیز هستند و برای استمرار امنیت پایدار در مرزهای کشور، ارتباط و تعامل با مرزنشینان امری ضروری است که مرزبانان در این خصوص اهتمام ویژه دارد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =