انتخابات هیات مدیره سهام عدالت اصفهان مجازی برگزار می‌شود

اصفهان - ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی اصفهان گفت: انتخابات هیات مدیره سرمایه‌گذاری سهام عدالت هیجدهم اردی‌بهشت به صورت مجازی برگزار می‌شود.

علی صبوحی  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحله ثبت نام از متقاضیان هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت به پایان رسید که ۷۲ فعال اقتصادی دارای شرایط این مرحله را انجام داده‌اند.

وی بیان‌کرد: هر استان یک شرکت سهامی دارد و پس از ثبت نام و احراز هویت افراد، انتخابات هیات مدیره به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و پنج نفر باید برای تصدی این موضوع برای یک شرکت سرمایه‌گذاری انتخاب شوند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی اصفهان ادامه داد: بر اساس تبصره پنج ماده ۶ آیین نامه اجرایی آزادسازی سهام عدالت، مصوب شورای عالی بورس و اوراق بهادار، جلسه مجمع عمومی به صورت فوق العاده در تاریخ یادشده ساعت ۱۳ به روش الکترونیکی برگزار می‌شود.

به گفته وی سهامداران برای اعلام حضور در این مجمع باید روز پنجشنبه به سامانه الکترونیکی این فرآیند به آدرس dima.csdiran.ir مراجعه کنند.

وی مشارکت برای انتخاب نیروی کارآمد را مهم برشمرد و گفت: انتخاب با شناخت کامل در این مسیر کارگشا خواهد بود.

به گزارش ایرنا، تعداد سهامداران شرکت سرمایه گذاری استان اصفهان در مجموع  ۲ میلیون و ۶۶۱ هزار و ۸۳۱ نفر و مقدار اعتبار آن به ارزش ۲۳ هزار میلیارد تومان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =