استان اردبیل برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها آماده است

اردبیل - ایرنا- رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: تمامی عوامل در استان آماده برگزاری انتخابات پرشور شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری هستند.

بهروز ندایی  یکشنبه شب در جلسه ستاد انتخابات استان اردبیل افزود: تمامی پیش بینی‌ها از جمله تهیه دستگاه تشخیص هویت و خودروها و تجهیزات دیگر انجام شده است و هیچ مشکلی در روند انتخابات پیش رو  وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در زمان رای گیری افراد هم با کارت ملی قدیم و  هم جدید و  نیز شناسنامه می‌توانند در انتخابات شرکت کنند، بیان کرد: ثبت و احوال نیز آمادگی دارد برای مراجعان جهت تعویض کارت ملی خدمات ارائه دهد.

وی اضافه کرد: هماهنگی‌های لازم با هیات نظارت بر انتخابات برای حضور حداکثری و انتخابات سالم انجام شده و امیدواریم مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی در این دوره از انتخابات در سرنوشت خود تاثیر گدار باشند.

ندایی با اشاره به اینکه به لحاظ وجود کرونا، اخذ رای باید در سریع‌ترین زمان ممکن در شعبات اخذ رای صورت گیرد، گفت:انتخابات الکترونیکی صرفا برای شمارش آرای سریع در شهرهای بزرگ و مراکز استان ها است و به هر صورت حضور فیزیکی مردم در پای صندوق های رای الزامی است.

وی اظهار کرد:  ۷۲۵ نفر از داوطلبان شوراهای شهر در استان تایید صلاحیت قطعی شده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل افزود: تایید صلاحیت داوطلبان در شوراهای روستا نیز توسط هیات های اجرایی در حال بررسی است که نتیجه بعد از بررسی به هیئت نظارت بخش ها ارسال می‌شود.

ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستاها و سیزدهمین دوره انتخابت ریاست جمهوری ۲۸  خرداد ماه برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha