۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 2211
کد خبر: 84316444
۰ نفر

برچسب‌ها

چند خبر کوتاه از گچساران و باشت

گچساران - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت گفت: یکهزار و۲۰۰ پرس غذای گرم در چند روز اخیر بین مددجویان این نهاد حمایتی در این شهرستان توزیع شده است.

سید عبدالحمید ولی پور روز  دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد غذای گرم در قالب اطعام طرح اطعام مهدوی طبخ و بین نیازمندان باشتی توزیع شده است.

رییس کمیته امداد امام خنینی (ره) باشت تصریح کرد: مردم  این شهرستان در دهه نخست ماه رمضان ۶۶میلیون ریال صدقه پرداخت کرده اند.

ولی پور ابراز داشت: در مجموع مشارکت های مردمی دهه نخست رمضان برای کمک به نیازمندان در باشت و در قالب طرح های محسنین،اکرام ایتام،صدقه و اطعام مهدوی ۹۲۹ میلیون و۴۵۱ هزار ریال بوده است.

یکهزار و ۵۳۷ خانوار نیازمند زیر پوشش امداد امام خمینی (ره) شهرستان ۲۲ هزار نفری باشت قرار دارد.

کشف کالای قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف ۲ تن آرد قاچاق از یک دستگاه خودروی وانت سایپا در محور دیلم به این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "سید محمد موسوی"اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی آبشیرین این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی وانت سایپا حامل کالای قاچاق مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

 موسوی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو ۲ تن آرد قاچاق کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران تصریح کرد: در این رابطه ۲ نفر دستگیر و به مرجع قضایی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha