خراسان رضوی عملکرد موفقی در کنترل کرونا داشته است

مشهد- ایرنا- نماینده ویژه وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: استان خراسان رضوی در کنترل کرونا نسبت به سایر استانها، شرایط مطلوب و موفقی داشته است.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، دکتر فریدون نوحی در جلسه مسوولان کمیته های ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای استان افزود: ستاد مقابله با کرونای استان خراسان رضوی، ستادی فعال و پویاست.
وی از استاندار خراسان رضوی و اعضای ستاد مقابله با کرونا که در جلسات متعدد اجرایی و علمی وقت زیادی را در این خصوص اختصاص می دهند قدردانی کرد. 
نماینده ویژه وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در موج چهارم کرونا با اجرای برنامه های مشخص و اتخاذ تمهیدات لازم در مقابله با بیماری کرونا عملکردی موفق داشته است. 
نوحی افزود: مجموعه اقدامات این دانشگاه موجب شده است که ضمن خدمات رسانی مطلوب به بیماران، میزان مرگ و میر نیز کاهش یابد.

بنا بر آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  با فوت ۳۹۴ تن دیگر از هموطنان مبتلا به کووید۱۹ طی شبانه روز گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۷۲ هزار و ۴۸۴ تن رسید.

در این مدت ۱۸ هزار و ۶۹۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲ هزار و ۷۱۱ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲ میلیون و ۵۳۴ هزار و ۸۵۵ نفر رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =