۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۴۳
کد خبرنگار: 5196
کد خبر: 84316320
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

رییس دانشگاه علوم پزشکی : کرونای هندی وارد قزوین نشده است

قزوین - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با تکذیب خبر ورود کرونای هندی به قزوین ، از پاسخ منفی توالی نمونه گیری از تاجران هندی خبر داد.

به گزارش ایرنا، پیمان نامدار روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به رغم تمام توصیه هایی که از پذیرش اتباع در شهرستان قزوین شده بود، ۲ تاجر هندی ابتدا وارد شهرستان نظرآباد استان البرز و سپس وارد قزوین شدند. 
وی یادآورشد : به گفته تاجران هندی، آن ها قبل از ورود به ایران در کشور هند هم تست داده بودند.
نامدار تصریح کرد: یکی از تاجران هندی که در شهرستان نظرآباد کرج ساکن شده بود پس از چند روز اعلام کسالت، توسط مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی به یکی از بیمارستان های قزوین انتقال و پس از معاینه سرپایی در هتل ایرانیان شهرستان قزوین پذیرش شده بودند که به محض اطلاع شبکه بهداشت آن مجموعه قرنطینه شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت : تمامی پرسنل اداری و خدماتی هتل، قرنطینه شدند که خوشبختانه صبح امروز پاسخ تست کرونای هندی آن ها مشخص شد و هیچ نگرانی ای بابت کرونای هندی در قزوین وجود ندارد. 
نامدار با اشاره به اینکه، تاجران هندی مبتلا به  کرونای جهش‌یافته انگلیسی هستند، تصریح کرد: بیماران کرونایی این استان مبتلا به ویروس جهش یافته انگلیسی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =