۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۰۶
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84316299
۰ نفر

برچسب‌ها

گل مهر جهادی به معلمان استان البرز اهدا شد

کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز به نمایندگی از دانش آموزان استان گل مهر جهادی به معلمان تلاشگر اهدا کرد.

سالار قاسمی روز یکشنبه در آیین گرامیداشت روز معلم  گفت: معلم بودن هرس کردن شاخ و برگ های اضافی و دعوت به آشتی با خود و رویش دوباره است.

وی معلمی را به سایه بردن خود برای پدیدار شدن وجود شاگرد یاد کرد و یادآورشد: الگوی راستین معلم حضرت محمد(ص) ختم نبوت است.

قاسمی  خاطرنشان کرد: همه ی ما دیدیم و شاهد بودیم که در ۱۵ ماه گذشته و با شیوع ویروس کرونا تمامی صفاتی که معلمان را با آن می شناختیم بیش از گذشته در برابر چشم مان درخشیدند،

مدیرکل آموزش و پرورش البرز اظهار داشت: از آن معلم البرزی برایتان بگویم که با هزینه شخصی ۸۰ میلیون تومان برای محصلان کم برخوردار هزینه کرد تا تلفن همراه و شبکه ی شاد داشته باشند، یا آن آموزگار پر مهر مسئولیت شناس کرجی که کلاس درسش را از روی تخت بیمارستان برپا کرده بود.

قاسمی ادامه داد: معلم مدرسه استثنایی پارسی اربابی فرد کرج که هیچ راهی پیش رو نداشت و لاجرم در شرایط وخیم کرونا، در کنار آموزش مجازی به پنج نفراز دانش آموزان خود، آموزش ۲ نفر را نیز به صورت حضوری انجام می داد تا این کودکان از تحصیل عقب نمانند.

به گفته وی با پایش و انتخاب ۱۴ معلم برتر از استانها و شهرهای سراسر کشور، شاهد درخشش یک معلم، یک بانوی معلم البرزی در این جمع بودیم که توانسته بود شاخص های مهم و سخت این ارزیابی را با دانش،شجاعت، ایثار و خلاقیت خود پیوند بزند و دیده شود.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز افزود: صادقانه‌ و قبل از هرچیز در مقام یک معلم، امیدوارم و خواهان این هستم که هیچ مطالبه ی به جای مانده ای نباشد که خاطر این انسان های شریف و نیک را آزرده کند و دولت، مجلس و حاکمیت، به یاری خدا در کوتاه ترین فرصت تمامی خواسته های برحق معلمان را بر آورده کرده و رضایت آنان را جلب کنند.

استان البرز ۴۷۳ هزار دانش آموز و ۲۴ هزار و ۸۰۲ معلم دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha