۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۱۰
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84316289
۰ نفر

برچسب‌ها

معلم فرون‌آبادی ۶۵ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کرد

تهران- ایرنا- نجمه کریمی یکی از معلمان خیرّ شهر فرون‌آباد شهرستان پاکدشت ۶۵ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و کم برخوردار شناسایی شده اهدا کرد.

به گزارش ایرنا، این معلم خیرّ روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با وجود به شرایط کرونایی جامعه و ارائه آموزش‌های مدرسه در بستر فضای مجازی و همچنین شرایط سخت اقتصادی موجود در جامعه، با همکاری و مشارکت خیرین تعداد ۶۵ دستگاه تبلت تهیه و به دانش‌آموزانی که از شرایط مالی خوبی برخوردار نبودند اهدا شد.

وی افزود: این علاقه‌مندی در کمک به بچه‌های کم برخوردار از سال ۹۴ با تهیه لقمه‌های صبحانه برای دانش‌آموزانی شروع شد که حال مساعد خوبی در کلاس‌های درس نداشتند و شادی دانش‌آموزان کم‌برخوردار از این اقدام باعث شد تا با کمک خیرین و همکاری انجمن اولیا و مربیان، میز صبحانه در سالن مدرسه با عنوان "عزیز دردونه، بفرما صبحونه" برای تمامی دانش‌آموزن برپا شود.

وی به بیشتر شدن این کمک‌ها توسط خیرین اشاره کرد و افزود: با گسترش کمک‌ها، مسوولان مدرسه اقدام به تهیه بسته‌های ارزاق و توزیع بین خانواده‌های نیازمند شناسایی شده کردند که توزیع این بسته‌های معیشتی در ابتدا به صورت فصلی انجام شد و با تعطیلی مدارس در شرایط کرونایی، توزیع این بسته‌های غذایی با سرعت بیشتری همراه شد.

این معلم خیرّ اظهار داشت: با کمک خیرین و هم‌اکنون ۱۵۰ خانواده بی‌بضاعت شناسایی شده که بسته به شرایط زندگی و تعداد افراد خانواده، اولویت بندی شده و مورد حمایت قرار گرفته‌اند و با همکاری کسبه منطقه، نیاز هر خانواده به حد توان برطرف می‌شود.

وی گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته و تلاش خیرّین، ۶۵ دستگاه تبلت برای دانش‌آموزان بی‌ بضاعت و کم‌برخوردار تهیه و به آنان اهدا شد تا این افراد در شرایط ارائه آموزش‌های مجازی، از فضای تحصیل دور نمانند.

وی قیمت هر تبلت را بیش از ۳۵ میلیون ریال اعلام کرد.

بیش از۷۰ هزار دانش‌آموز در مدارس پاکدشت مشغول به تحصیل می‌باشند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =