۳۵ هکتار زمین برای اجرای طرح‌های عمرانی در سامان تغییر کاربری می‌یابد

شهرکرد-ایرنا- فرماندار سامان گفت: تغییر کاربری ۳۵ هکتار زمین برای اجرای طرح‌های مختلف عمرانی و توسعه‌ای این شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

کمال اکبریان روز یکشنبه در نشست توسعه شهری شهرستان سامان که با حضور مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری و تعدادی از مسوولان شهرستان برگزار شد،تاکید کرد: مقرر شد زمین مورد نیاز برای اجرای صنایع نیمه‌مزاحم، فاز ۲ شهرک مسکونی ابوذر و سالن ورزشی تغییر کاربری شود.
وی افزود: به‌همین منظور ۱۰ هکتار زمین برای احداث و جابه‌جایی صنایع نیمه‌مزاحم سامان اختصاص می‌یابد.
اکبریان تصریح کرد: برای اجرای فاز ۲ شهرک مسکونی ابوذر در شهر سامان ۲۲.۵ هکتار زمین تغییر کاربری پیدا می‌کند.
وی یادآور شد:۱.۵ هکتار زمین اطراف مجموعه تفریحی گردشگری گلها سامان و یک هکتار زمین برای احداث سالن ورزشی در شهر سامان تغییر کاربری داده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: روند قانونی تغییر کاربری این زمین‌ها در کمیسیون‌های تخصصی بررسی و تسریع می‌شود.
حسین‌علی مقصودی تاکید کرد: اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری برای نظارت بر طرح‌های توسعه‌ای مرتبط با حوزه راه‌سازی، شهرسازی و تامین مسکن آمادگی همکاری با متقاضیان دولتی و بخش خصوصی را دارد.
وی اظهار داشت: زیرساخت‌های لازم برای طرح‌های عمرانی، سرمایه‌گذاری و توسعه‌ای حوزه راه‌سازی، شهرسازی و تامین مسکن چهارمحال و بختیاری و شهرستان سامان در دولت تدبیر و امید مورد توجه ویژه قرار گرفت و تا حد لزوم تامین شده است.
به گزارش ایرنا، سامان در ۱۶ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =