با ورود رییسی فرصت مجددی برای تحقق آرمان‌های امام (ره) پیش می‌آید

تهران-ایرنا- عضو ارشد هیات اجرایی شورای وحدت، پیشتازی این ائتلاف در جریان اصولگرایی را نشان از همدلی وفاداران به انقلاب توصیف کرد و گفت: با ورود سید ابراهیم رییسی فرصت مجددی برای تحقق آرمان‌های امام (ره) برای توجه به محرومان پیش می‌آید.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی جمعیت جوانان انقلاب اسلامی، محمد جواد محمدی نوری در نشست با دبیر و معاونان و روسای شهرهای این حزب در استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت انتخابات ریاست جمهوری ابراز امیدواری کرد با ورود آیت‌الله رییسی فرصت مجددی برای تحقق آرمان‌های امام (ره) در توجه به محرومان جامعه پیش آید.

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی از پیدایش جریان ۲۰۰ هزارنفری وفاداران انقلاب اسلامی در ذیل ساختار تعریف شده شورای وحدت در کشور خبر داد و آنرا موفقیتی ناشی از همدلی همه علاقمندان به نظام اسلامی برشمرد و تاکید کرد: پیشتازی مدبرانه شورای وحدت در جریان اصولگرایی حکایت از همدلی وفاداران به انقلاب و حول محور وحدت کلمه دارد.  

محمدی نوری گفت: تلاش‌ها برای تحقق وحدت همه جریان‌های اصولگرایی همچنان ادامه دارد و انتظار می‌رود بتوانیم به نقاط مشترک در روند انتخابات دست یابیم.

وی با اشاره به حضور بیش از ۴۰ حزب سیاسی کشور و شکل گیری بیش از ۲۰ کمیته تخصصی در شورای وحدت و راه اندازی این کمیته‌ها در استان‌ها ابراز امیدواری کرد که انتخابات آینده با مشارکت حداکثری مردم صحنه دیگری از همراهی ملت با نظام را محقق سازد.

عضو هیات اجرایی شورای وحدت، استفاده از ظرفیت بی‌بدیل جوانان را رافع مشکل نظام دانست و گفت: همصدایی با نظام عامل مقاومت و ایستادگی برابر زورخواهی دشمنان است.  

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =