رسالت معلمان تربیت نیروی انسانی لایق و کارآمد
 است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: تربیت نیروی انسانی لایق و کارآمد، دلسوز و وطن دوست، متدین و خلاق، رسالت معلمان و در حوزه کار این قشر فرهیخته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کرم محمدی روز یکشنبه در دیدار با جمعی از معلمان دالاهو و همچنین فرهنگیان این شهرستان از طریق شبکه شاد، افزود: نیروی انسانی هر جامعه بعنوان سرمایه گرانقدر و موتور محرکه توسعه و پیشرفت محسوب می شود.

وی اظهار داشت: معلمان شریف کشور عهده دار تربیت این سرمایه بزرگ هستند و از این رو پیشرفت امروز و فردای کشور مرهون و مدیون آن ها است.  

نماینده عالی دولت در دالاهو گفت: شیوع بیماری کرونا ناملایمات و خسارات فراوانی در پی داشت، اما جامعه بزرگ فرهنگیان کشور در اوج این بحران ظرفیت بالا و والای خود را در تربیت نسل آینده ساز کشور به زیبایی به نمایش گذاشت.  

محمدی ادامه داد: معلمان همواره در همه عرصه های پیشرو بوده و دلسوزی آنان برای انقلاب و کشور برکسی پوشیده نیست از این رو برای انتخابات پیش رو مانند گذشته می توانند نقشی برجسته ایفا نمایند.

وی اضافه کرد: حضور آحاد مردم در پای صندوق های عرصه تعیین سرنوشت، مقوم اقتدار و امنیت ملی در صحنه جهانی بوده و به طور حتم در گشایش اقتصادی و کاهش آلام مردم تاثیر مستقیم خواهد داشت.

دالاهو در غرب کرمانشاه بیش ۴۰هزار تن جمعیت دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =