سانچو با «توافق جوانمردانه» از دورتموند جدا می‌شود؛ هالند فروشی نیست

تهران- ایرنا- مدیر ورزشی باشگاه دورتموند اعلام کرد که «جیدون سانچو» مهاجم انگلیسی این تیم می تواند با «توافق جوانمردانه» از باشگاه جدا شود.

به گزارش ایرنا، سانچو تابستان سال گذشته در یک قدمی جدایی از باشگاه آلمانی و پیوستن به منچستریونایتد قرار داشت اما این انتقال محقق نشد.

و حالا همزمان با نزدیک شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی در سال ۲۰۲۱ باشگاه بورسیا دورتموند می‌تواند باشگاه را به عنوان بخشی از توافق جوانمردانه ترک کند.

«مایکل زورک» مدیر ورزشی دورتموند با اشاره به اینکه توافقی مشابه در مورد «ارلنیگ هالند» قابل اعمال نیست، اظهار داشت: ما سال گذشته با جیدون توافق جوانمردانه امضا کردیم که براساس آن او می‌تواند تحت شرایط خاص باشگاه را ترک کند. او چندین سال با ما بوده است؛ البته این توافق برای هالند قابل اعمال نیست.

وی در ادامه با اشاره به فعال شدن تقریبی این توافق در تابستان سال گذشته، گفت: در زمان تلاش یونایتد این توافق اعمال اما پیش شرط آن برآورده نشد.

سانچو در مدت چهار فصل در جریان ۱۳۳ بازی برای باشگاه بوندسلیگایی ۴۶ گل به ثمر رسانده است؛ او در فصل جاری نیز ۱۲ و ۱۸ پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =