۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۱۷
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84316169
۰ نفر

برچسب‌ها

توسعه شبکه دیتا در مرکز فردوسی دزفول

اهواز - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: شبکه دیتای منصوبه تلفن ثابت مرکز فردوسی شهرستان دزفول با افزایش ظرفیت ارایه اینترنت خانگی در کافوی ۲۴ این مرکز، توسعه و ارتقا یافت.

رحیم فلاح زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با توجه به مصرف رو به رشد و افزایش متقاضیان اینترنت Adsl خانگی و لزوم پاسخگویی به نیاز مشتریان در خصوص استفاده از شبکه پر سرعت باند پهن، تقویت و توسعه زیرساخت‌های مخابراتی لازم، امری ضروری است.

وی افزود: به همین منظور افزایش پورت‌های مرکز در دستور کار شرکت مخابرات خوزستان قرار گرفت و توسعه شبکه دیتا با انجام عملیات فنی و کابل کشی و نصب یک کارت ۶۴ پورتی در منصوبات فنی مرکز فردوسی دزفول انجام شد و ظرفیت ارایه اینترنت adsl خانگی کافوی ۲۴ این مرکز به ۲۵۶ پورت افزایش یافت. 

فلاح زاده ادامه داد: با توسعه شبکه دیتا در مرکز فردوسی دزفول، ظرفیت ارایه اینترنت خانگی به مشترکان این مرکز واقع در بلوار ملاصدرا تا خیابان بصیرت و از خیابان مطهری شمالی تا بلوار پیام آوران، افزایش پیدا کرد.
مدیر مخابرات منطقه خوزستان ادامه داد: متقاضیان می‌توانند با تماس با سامانه پاسخگویی شبانه روزی ۲۰۲۰ نسبت به ثبت نام و درخواست اینترنت پرسرعت adsl خانگی با سرعت متناسب و بسته مقرون به صرفه اقدام کنند.

وی گفت: پیش از این نیز به منظور ارایه خدمات اینترنت خانگی با کیفیت مطلوب، پهنای باند منصوبات داخلی این مرکز از ۱۰۰ مگابیت به یک گیگابایت افزایش یافته بود.

در خوزستان یک میلیون تلفن ثابت منصوبه وجود دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =