۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۱۳
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84316126
۰ نفر

برچسب‌ها

ساماندهی وضعیت برق محور ترانزیتی امام رضا(ع) در پاکدشت

تهران- ایرنا- مدیر منطقه برق پاکدشت گفت: طرح اصلاح، بهینه سازی و جابجایی شبکه ۲۰ کیلوولت هوایی محور ترانزیتی امام رضا(ع) در حوزه شهرستان پاکدشت آغاز شد.

حمیدرضا نادری روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طرح ساماندهی وضعیت برق محور امام رضا(ع) با هدف آزاد سازی حریم محور امام رضا(ع) و رفع نقاط پرخطری که در آن تعدادی از پایه‌های برق به دلیل تعریض جاده به حاشیه آسفالت جاده بسیار نزدیک شده بود انجام شده است.

وی افزود: با اجرای این طرح، بخش قابل توجهی از مشکلات شبکه فرسوده قبلی از جمله افت ولتاژ مشترکین برطرف و ظرفیت انتقال انرژی و فروش جدید انشعاب فراهم می‌شود.

نادری گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال آغاز شده و طی آن طول شبکه دومداره احداثی ۲ هزار و ۷۰۰ متر و حدود ۱۰۰ متر شبکه زمینی۲۰ کیلو ولت اصلاح ،۱۰ دستگاه تیغه جداساز، سه دستگاه ترانس ۲۵۰، ۱۰۰ و ۲۵ کیلو ولت آمپر جابجا ، ۸۳  اصله پایه جدید نصب، ۴۱ اصله پایه قدیمی برکنار و ۲ هزار و ۹۱۰ متر سیم مستعمل تعویض شد.

وی همچنین از کشف ۵۸ دستگاه ماینر در شناسایی چندین مزرعه استخراج بیت‌کوین خبر داد.
 
نادری گفت: از ابتدای سال جدید تعداد ۵ مزرعه استخراج ارز دیجیتال با تعداد ۵۸ دستگاه ماینر به ارزش ریالی ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کشف و از  استفاده غیرقانونی آن‌ها از برق جلوگیری شد.

مدیر برق پاکدشت اظهار داشت: استفاده از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال با توجه به لطمه ای که به شبکه‌های برق وارد می‌کنند، خیانت به همنوعان و سایر  شهروندان و مشترکین قانونی است.

وی افزود: از ابتدای طرح جمع آوری غیر مجاز استخراج کننده رمزارزها و مقابله با خرابی شبکه های سراسری ۴۷ مزرعه ارز دیجیتال با ۳ هزار و ۵۸۱ دستگاه ماینر کشف و ضبط شد.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha