۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۲۱
کد خبرنگار: 3046
کد خبر: 84316098
۰ نفر

برچسب‌ها

تلاش‌ معلمان قمی در شرایط کرونایی شایسته تقدیر است

قم-ایرنا- استاندار قم با اشاره به برگزاری کلاس های درس به صورت غیرحضوری طی بیش از یک سال گذشته گفت: عملکرد معلمان قمی در پیشبرد اهداف آموزشی در شرایط کرونایی شایسته تقدیر است.

به گزارش روز یکشنبه استانداری قم، بهرام سرمست در مراسم روز معلم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) و غبارروبی مزار شهید مطهری، با اشاره به تغییر روش های آموزشی پس از شیوع کرونا اظهار کرد: برگزاری کلاس های درس به صورت غیرحضوری تجربه ی موفقی طی یک سال گذشته بوده است.

استاندار قم با تاکید بر اینکه آموزش تعطیل بردار نیست، افزود: با طراحی برنامه شاد توسط آموزش و پرورش توانستیم خود را با شرایط جدید تطبیق دهیم.

سرمست گفت: عملکرد معلمین قمی در تطبیق با شرایط جدید بسیار خوب و شایسته قدردانی بوده است.

استاندار قم در ادامه با اشاره به فشار حداکثری آمریکا در شرایط کرونایی بیان کرد: مجموعه ی دولت در تلاش بوده است تا آثار اقتصادی ناشی از تحریم و کرونا را به حداقل رسانده و در کنار آن سلامت مردم را تامین کند.

وی همچنین با بیان اینکه دولت به دنبال تامین واکسن مورد نیاز برای کنترل بیماری است خاطرنشان کرد: با اقدامات و تدابیر ستاد ملی کرونا بتوانیم این بیماری عالم گیر را ریشه کن کنیم.

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود تامین تجهیزات آموزشی را در دستور کار شورای آموزش و پرورش استان دانست و تصریح کرد: خیرین مدرسه ساز در راستای ایجاد زیرساخت های آموزشی نقش چشمگیری ایفا کرده اند.

به گزارش ایرنا، شب ۱۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ استاد مرتضی مطهری به دست گروه فرقان ترور و به مقام شهادت نایل شد. از آن پس ۱۲ اردیبهشت ماه به همین مناسبت روز معلم نامگذاری شد./

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =