محموله مواد مخدر جاسازی شده داخل هندوانه در کردستان کشف شد

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی کردستان گفت: پلیس مواد مخدر استان با همکاری پلیس بیجار موفق شد ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که داخل هندوانه جاسازی شده بود، را کشف و ضبط کند.

سردار علی آزادی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این میزان مواد مخدر با تبحر خاصی در داخل هندوانه جاسازی شده بود که با اشراف اطلاعاتی و هوشیاری ماموران پلیس کشف شد.

وی با بیان اینکه این محموله مواد مخدر از یکی از استان‌های جنوبی کشور وارد استان شده بود اضافه کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

سردار آزادی تاکید کرد: یکی از اولویت های پلیس مقابله و مبارزه بی امان با مواد مخدر، عمده فروشان و خرده فروشان و معتادین متجاهر است در این راستا با قاطعیت عمل می‌شود.

وی یادآور شد: سال گذشته یک هزار و ۱۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده بود که در مقایسه با سال قبل از آن ۱۵ درصد میزان کشفیات افزایش یافته بود.

امروز همچنین با حضور سردار آزادی فرمانده انتظامی استان کردستان و سرهنگ فرامرز شاکریان رییس پلیس مواد مخدر کردستان آزمایشگاه تشخیص و آنالیز مواد مخدر این پلیس افتتاح شد.

 پیشتر برای تشخیص نوع مواد مخدر و میزان خلوص آن به استان‌های همجوار ارسال می‌شد با تخصص همکاران و تهیه دستگاه‌های لازم برای تشخیص نوع و آنالیز مواد این آزمایشگاه راه‌اندازی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =