نماینده مجلس: مشارکت حداکثری در انتخابات باعث پیشرفت کشور می‌شود

مهاباد- ایرنا- نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگیان برای حضور حداکثری مردم در انتخابات نقش‌آفرینی کنند گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی، توطئه‌های دشمن را خنثی و راه را برای پیشرفت و ترقی کشور فراهم می‌کند .

انورحبیب‌زاده بوکانی روز یکشنبه در مراسم روز معلم که در دبیرستان دخترانه اندیشه و با حضور امام جمعه و تنی چند از مسوولان محلی برگزار شد، افزود: فرهنگیان و دانش آموزان نقش موثری در ایجاد شور انتخاباتی دارند و می توانند با ترغیب مردم در انتخابات آینده کشور را تضمین و دولت آینده را با قدرت وارد صحنه کنند.

وی با اشاره به اینکه همه گروه‌ها و جریانات سیاسی باید تلاش کنند تا زمینه‌ لازم برای حضور حداکثری مردم و مشارکت آنان در انتخابات فراهم شود، افزود: نقش فرهنگیان در انتخابات گذشته بسیار موثر بوده و امید است در انتخابات پیش رو نیز این قشر در جامعه همپا و هم گام با دیگر اقشار جامعه نقش خود را ایفا کنندد تا جهانیان به ویژه دشمنان این انقلاب بار دیگر مایوس و شکست خورده شوند.

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با مشارکت حداکثری مردم و گزینش یک فرد اصلح، ایران قادر خواهد بود قله‌های پیشرفت و عدالت را به نفع آحاد مردم فتح کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و تبریک روز معلم، گفت: معلم قشر زحمتکش، پرتلاش و مایه افتخار جامعه است و در راستای تعلیم و تربیت در این ایام کرونایی از جان خود مایه گذاشته است.

حبیب‌زاده با تاکید برضرورت همکاری همه ادارات و نهادها با آموزش و پرورش، اضافه کرد: آموزش و پرورش از نهادهای زیربنایی و مهم در توسعه جامعه است که این نقش را با آموزش و تربیت اسلامی دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور، به خوبی انجام می دهد.


امام جمعه بوکان نیز در این مراسم با تبریک هفته معلم و تسلیت ایام شهادت شهید مرتضی مطهری گفت: شرکت در انتخابات وظیفه مهم و شرعی همه آحاد جامعه مردم ایران اسلامی است.

ماموستا ملاعباس احمدی با اشاره به نقش معلمان و فرهنگیان در انتخابات پیشرو، افزود: جامعه همیشه معلم را به عنوان مرجع می داند و معلمان نقش ارزشمندی برای حضور مردم در انتخابات دارند .

وی به نقش موثر معلمان در تربیت نسل آینده کشور نیز اظهار داشت: اشاعه فرهنگ اسلامی توسط معلمان باعث آسایش جامعه شده و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی آینده کشور را تضمین خواهد کرد.

در این مراسم از خانواده معظم شهدای فرهنگی و دانش آموزان نمونه این شهرستان تجلیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =