انتخاب سرمربیان تیم ملی فوتبال زنان پس از تصویب هیات رییسه

تهران- ایرنا- نایب رییس فدراسیون فوتبال از حضور تیم‌های ملی فوتبال زیر ۲۰ سال و بزرگسال در بلاروس و تاجیکستان و انتخاب سرمربیان تیم ملی فوتبال زنان در نشست فردا خبر داد.

به گزارش ایرنا، با توجه به برگزاری رقابتهای کافا در رده سنی زیر ۲۰ سال در کشور تاجیکستان و همچنین برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال زنان ایران برابر بلاروس در کشور بلاروس در "فیفا دی"، قرار است تا در نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به بررسی سوابق و شرایط سرمربیان برای دو تیم فوق بپردازند و پس از تایید نهایی از سوی هیات رییسه، اردوی های تدارکاتی تیم‌های ملی در رده سنی زیر ۲۰ سال و بزرگسال آغاز شود.

شهره موسوی، نایب رییس فدراسیون در امور زنان در خصوص تشکیل نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال فردا(دوشنبه) برگزار می­‌شود و یکی از مواردی که در جلسه فوق مطرح خواهد شد، تایید سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال بزرگسالان و تیم ملی زیر ۲۰ سال خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات کافا در رده سنی زیر ۲۰ سال در کشور تاجیکستان از ۱۶ خرداد ماه سال جاری آغاز می‌شود، لزوم تشکیل اردوهای تیم ملی برای این رده سنی وجود داشت. بر همین اساس پس از بررسی گزینه‌های مختلف، سرمربی پیشنهادی خود را به هیات رییسه معرفی کرده‌ایم تا تصمیمات نهایی در این باره گرفته شود.

موسوی در خصوص برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران با بلاروس گفت: تاریخ این دیدار ۱۸ خردادماه است که درست در روز فیفا برگزار­ شود. در هر صورت فردا تکلیف سرمربیان تیم‌های ملی زیر ۲۰ سال و بزرگسالان فوتبال مشخص خواهد شد و طبق برنامه‌های کادر فنی، اردوهای تدارکاتی دو تیم تشکیل می‌­شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha