مرکز «نوآوری یاریگران زندگی» بزودی افتتاح می‌شود

تهران - ایرنا - مرکز «نوآوری یاریگران زندگی» با همت ستاد مبارزه با مواد مخدر و همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری بزودی افتتاح می‌شود تا تا فضائی مناسب و امن را برای بروز خلاقیت‌های جوانان این مرز و بوم فراهم سازد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از ستاد مبارزه با مواد مخدر، در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ مبنی بر «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ستاد مبارزه با مواد مخدر در نظر دارد تا در جهت تحقق اهداف و رسالات نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق جلب و جذب ایده‌های خلاقانه و استخراج آنها از بطن جامعه در راستای مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و ریشه کنی این بلیه اجتماعی، حرکتی نوین و پیشرو را آغاز کند.

به همین منظور این ستاد با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری به تاسیس مرکزی با عنوان «مرکز نوآوری یاریگران زندگی» اقدام کرده و در این مرکز، کارشناسان خبره و متخصصین امر در محیطی آرام و به همراه همه امکانات به کمک دانشگاهیان، نخبگان و ایده پردازان شتافته تا فضائی مناسب و امن را برای بروز خلاقیت های جوانان این مرز و بوم فراهم سازند.

جوانان خلاق، کارآفرینان، کارفرمایان، سازمان‌های مردم‌نهاد، مراکز دانش بنیان، مراکز علمی و پژوهشی، دانشگاه‌ها، شرکت‌های نوپا از سراسر کشور می‌توانند از طریق ارتباط با این مرکز و طرح ایده‌های نو اطمینان داشته باشند که مرکز نوآوری یاریگران زندگی چتری امن برای حفاظت از ایده‌ها و مکانی مناسب جهت پرورش خلاقیت‌ها خواهد بود.

«مرکز نوآوری یاریگران زندگی» با پوشش مسیری از طرح ایده و پرورش آن و عبور از مراحل گوناگون تا رسیدن به محصول و سرمایه گذاری بر روی آن حامی و پشتیبان جوانان، مخترعان، کارآفرینان و سازمان‌های مردم نهاد خواهد بود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha