۶۲ راس احشام قاچاق در دهلران کشف شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: یک کامیون ایسوزو حامل ۶۲ راس احشام قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در شهرستان دهلران توقیف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سردار دلاور القاصی مهر روز یکشنبه اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی دریافت خبری مبنی بر حمل احشام قاچاق در سطح شهرستان دهلران، رسیدگی به موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان با اقدامات فنی و پلیسی، یک دستگاه کامیون ایسوزو را در محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تاکید کرد: طی هماهنگی با مرجع قضایی و در بازرسی های اولیه از بار این خودرو ۶۲ راس احشام قاچاق و فاقد هرگونه مجوز قانونی کشف شد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه ارزش ریالی  این احشام قاچاق توسط کارشناسان مربوطه سه میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: در این راستا ۲ متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت از افراد سود جو و قاچاقچیان ، موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

دستگیری عامل نزاع و درگیری با سلاح در ایلام 

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری عامل نزاع و درگیری و کشف ۲ قبضه سلاح گرم در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ جمال موسوی روز یکشنبه اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری با سلاح گرم در یکی از خیابان های شهر ایلام، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران بلافاصله با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه با خبر شدند که در پی نزاع و درگیری بین ۲ نفر یکی از طرفین دعوا با استفاده از سلاح گرم اقدام به مجروح کردن طرف مقابل کرده و به سرعت از صحنه متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام تاکید کرد: ماموران پس از انجام تحقیقات میدانی و اشراف اطلاعاتی موفق شدند متهم را شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر و در این راستا ۲ قبضه سلاح گرم از متهم کشف شد.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه متهم انگیزه خود از انجام این عمل مجرمانه را مشکلات شخصی اعلام کرده است، گفت: در این راستا فرد ضارب پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام به مخلان نظم و امنیت هشدار داد: پلیس با قاطعیت کامل با مخلان نظم و امنیت و کسانی که بخواهند به هر نوعی امنیت و آرامش شهروندان را بر هم زنند برخورد خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha