۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۴۵
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84315848
۰ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- کشف ۱۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) فاقد مجوز در تربت جام، توزیع ۶۵ میلیارد ریال بسته معیشتی توسط یک شرکت صنعتی در سنگان خواف و کشف ۳۵ کیلوگرم تریاک جاسازی شده در بار هندوانه در بجستان عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی در روز یکشنبه بود.

تربت جام- فرمانده انتظامی تربت‌ جام گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر فعالیت عده ای در خصوص تولید غیرقانونی ارز دیجیتال، کارآگاهان پلیس در بازرسی از یک واحد صنعتی شهرستان موفق به کشف ۱۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال(ماینر) شدند که بدون هرگونه مدارک ثبت شده گمرکی به کارگیری شده بود.مجتبی موهبتی افزود: این عملیات با همکاری ماموران شرکت برق شهرستان انجام شد که ماموران پس از دستگیری ۲ متهم و تکمیل تحقیقات، پرونده تشکیل شده را به مراجع قضایی تحویل دادند.

گناباد- مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان خواف گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در مجموع ۱۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۶۵ میلیارد ریال توسط این شرکت بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا در این منطقه توزیع شده است. شهرام سلطانی افزود: این بسته ها شامل برنج، روغن، انواع حبوبات و قند و شکر است که توسط این شرکت و با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و ستادهای مواسات و همدلی تامین شده است که هشت هزار و ۵۰۰ بسته در شهرستان خواف و هزار و ۵۰۰ بسته نیز در رشتخوار توزیع شده است.

بجستان - فرمانده انتظامی بجستان از کشف ۳۵ کیلوگرم تریاک از داخل بار هندوانه در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حسن آزادیخواه گفت: ماموران ایست بازرسی شهید محمد عبداللهی بجستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه کامیون حامل هندوانه که از استان های جنوبی عازم خراسان رضوی بودند مشکوک شده و در بازرسی از آنها این میزان ماده مخدر تریاک را که در داخل هندوانه ها جاسازی شده بود کشف کردند و در این خصوص چهار متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =