کارآفرینی و نوآوری در دانشگاه علوم کشاورزی گرگان شتاب می‌گیرد

گرگان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت که با راه‌اندازی مجتمع نوآوری این مرکز آموزش عالی در آینده نزدیک، فعالیت‌های کارآفرینی، نوآوری و فناوری در این دانشگاه شتاب گرفته و علم و دانش اساتید و دانشجویان به فناوری‌های نوین تبدیل خواهد شد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، محمدعلی‌نجفی‌نژاد در مراسم مجازی گرامیداشت روز معلم و تجلیل از اساتید این دانشگاه اظهار داشت: بر اساس سند تدوین شده و موافقت هیات امنای دانشگاه، مجوز تاسیس مجتمع نوآوری این مرکز دانشگاهی صادر شده و به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی بیان کرد: در نتیجه فعالیت مجتمع نوآوری و با توجه به اهمیت موضوع آب، غذا، انرژی و محیط زیست، این دانشگاه به پایگاه تولید فناوری‌های نوین و فراهم ‌سازی شرایط مهارت آموزی و اشتغال دانشجویان تبدیل خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با تمجید از مقام معلم ادامه داد: جامعه پیشرفته، اخلاق مدار و مدرن به انسان‌های تربیت شده و عالم نیاز دارد و کار آموزش، تعلیم و تربیت با توجه به پیچیدگی های انسان جزو سخت‌ترین کارها به شمار می رود.

در این مراسم از سیدحسین حسینی‌فر، سیدمهدی جعفری، علی‌رضا صادقی‌اهونک، علی‌اکبر هدایتی، عظیم قاسم‌نژاد، محمدشریف شریف‌زاده، حمیدرضا رضایی، سیدمهدی اجاق، افشین سلطانی، غلامحسین عبدالله‌زاده، فرشید قادری‌فر، علی قاسمیان، هاشم حبشی، رامتین جولایی، بهروز دستار، میثم سالارجزی و واحدبردی شیخ به عنوان پژوهشگران برتر، متین کاظم‌زاده‌بهنمیری به عنوان دانشجوی برگزیده کارآفرینی و احمدرضا پیرعلی به عنوان دانشجوی کارآفرین برتر مقطع دکتری و محمدرضا شهرکی به عنوان دانشجوی برگزیده مقطع کارشناسی ارشد تقدیر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =