کارگران سربازان جبهه جنگ اقتصادی هستند

کرمانشاه- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با اشاره به نقش مهم کارگران در رسیدن به جهش تولید، گفت: کارگران سربازان پرتلاش و فداکار جبهه جنگ اقتصادی هستند.

به گزارش ایرنا، «بهزاد باباخانی» روز یکشنبه به مناسبت هفته کار و کارگر در بازدید از کارخانه ایران خودرو صحنه با تبریک و گرامیداشت این روز، افزود: بخش تولید در شرایط تحریم‌های ظالمانه و بحران کرونا با همت مضاعف کارگران دلسوز و زحمتکش سرپا است.

وی همچنین کارگران را بازوان توانمند اقتصاد کشور نامید و گفت: توجه مقام معظم رهبری به تولید، نشان از اهمیت تلاش مضاعف برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان دارد.

او تصریح کرد: کارگران همواره در راستای خنثی کردن توطئه های دشمن در جنگ اقتصادی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای تولید به صورت جهادی نقش آفرینی کرده اند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه کارگران برای رونق و جهش تولید از خودگذشتگی و ایثار کردند، گفت: نمونه بارز این تلاش و پشتکار غلبه شرکت ایران خودرو بر شرایط سخت و جهش ۶۵ درصدی تولید در سال ۹۹ بود که گامی مهم در توسعه این شرکت است.

وی اظهار داشت: این شرکت با برنامه ریزی مناسب، جهش واقعی را به منصه ظهور رساند و توانست با افزودن بر تعداد پرسنل، میزان تولید خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و حتی صادرات کند.

باباخانی روند فعالیت شرکت ایران خودرو را مصداق تحقق واقعی جهش تولید و تلاش برای تحقق شعار سال دانست و از فعالان در این شرکت تقدیر کرد.

پروژه ایران خودرو صحنه از سال ۹۴ کلید خورد و در سال ۹۶ با ظرفیت تولید ۱۲۰ دستگاه خودرو به بهره برداری رسید. هم اکنون ۴۰۰ نیروی کار در این شرکت تولیدی مشغول به کار هستند و تولید خانواده پارس شامل تی‌یو۵، اتوماتیک و پارس سال ایران خودرو را برعهده دارد.

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه سوم مرداد ۹۶ با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و وزیر وقت صنعت، معدن و تجارت و مسوولان محلی در نزدیکی شهر صحنه افتتاح شد.

شهرستان صحنه با ۷۷ هزار نفر جمعیت در ۵۵ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =