شیوع کرونا فرصتی بی‌نظیر برای ظهور توانمندی نظام سلامت فراهم آورد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در پیامی به مدیر عامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح با تقدیر از اقدامات این سازمان در مبارزه با ویروس کرونا نوشت: شیوع کرونا فرصتی بی‌نظیر برای ظهور توانمندی نظام سلامت کشورمان فراهم آورد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد روز یکشنبه در پیامی به امیر نوروزی مدیر عامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح نوشت: شیوع بیماری ناشی از ویروس منحوس کرونا در جهان، صرفنظر از آسیب‌ها و تخریب‌ها، فرصتی ‌نظیر برای ظهور توانمندی نظام سلامت کشورمان از یک سو و نقش‌آفرینی بی‌بدیل نیروهای مسلح از سوی دیگر در این عرصه فراهم آورد.

در ادامه  این پیام آمده است: بدون تردید غلبه بر این بحران نیازمند همکاری‌های بین بخشی و تعامل گسترده و به موقع همه نهادها و ارکان مختلف تأثیرگذار در زمینه سلامت است و از آنجایی که مسأله اقتصاد سلامت در این موضوع نقش مهمی ایفا می‌کند، تأمین منابع مالی و مدیریت آن در شرایط بحرانی اهمیت دوچندان دارد.

این پیام می افزاید: با عنایت به اهتمام جنابعالی و مجموعه تحت امر در همراهی هر چه بهتر و بیش از گذشته با کارکنان مستقر در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا لازم می‌دانم از این تلاش و پشتیبانی تشکر کنم.

در بخشی از این پیام بیان شده است: دوام توفیقات حضرتعالی را در اجرای منویات فرماندهی معظم کل قوا ( حفظ ا... تعالی)، تحت عنایت حضرت ولی عصر( ارواحنا فداه) از درگاه احدیت خواستارم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha