تولیدکنندگان و صنعتگران، پیشگامان تامین امنیت در کشور هستند

زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: تولید کنندگان و صنعتگران به عنوان پیشگامان تامین امنیت در کشور محسوب می‌شوند.

سردار رحیم جهانبخش، روز یکشنبه با حضور در شرکت تولیدی نیک ریس زنجان به مناسبت هفته کارگر به همراه روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی افزود: کارآفرینان و تمام کسانی که سرمایه خود را در راه اشتغال به کار بسته اند پیش قراولان تولید امنیت هستند و بخش عمده ای از ایجاد امنیت را بر عهده دارند.

وی در این بازدید از زحمات و تلاش های کارگران برای رونق تولید در کشور و استان، قدردانی کرد و اظهار داشت: تحقق شعار سال و مبارزه با قاچاق کالا، به جد در دستور کار پلیس قرار دارد تا مانع زدایی ها و پشتیبانی ها را در زمینه تولید انجام داده باشد.
 
سردار جهانبخش با بیان اینکه توجه به حوزه صنعت موجب افزایش اشتغال در جامعه می شود، تصریح کرد: هر اندازه صنعت و اشتغال در جامعه رونق پیدا کند به همان اندازه آسیب های اجتماعی نیز کاهش پیدا می کند که این امر موجب ایجاد امنیت در جامعه می شود.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه تلاش می کنیم با پیوند با بخش صنعت در استان زنجان فضای خوبی را برای سرمایه گذاران فراهم کنیم، گفت: بخش عمده این فعالیت ها و اولویت‌های نیروی انتظامی بنا به فرمایشات رهبری درحوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

از پنجم تا ۱۱ اردیبهشت‌ماه به‌عنوان هفته کارگر در کشور نامگذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =