۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۲۴
کد خبرنگار: 2743
کد خبر: 84315603
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار سلسله: تزریق واکسن کرونا با رعایت اولویت‌ها باشد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: شبکه بهداشت و درمان باید بر نحوه توزیع و تزریق واکسن کرونا بین افراد واجد شرایط نظارت جدی داشته باشد تا اولویت‌های دریافت واکسن رعایت شود.

به گزارش ایرنا مرتضی مهدوی کیا روز یکشنبه در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت کرونا اظهار داشت: باید مراقبت بیشتری از سوی شبکه بهداشت و درمان به کار گرفته شود تا افراد واقعی جامعه هدف، واکسن کرونا را دریافت کنند و سو استفاده ای صورت نگیرد.

وی اضافه کرد: گرچه سلسله در حال حاضر نسبت به شهرستان های دیگر استان در وضعیت مناسبتری از حیث شیوع کرونا قرار دارد اما هنوز در وضعیت قرمز است و چنانچه ۱۰ روز آینده تعطیلی بازار، رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از تجمعات از سوی شهروندان با حساسیت ویژه تری رعایت شود می توانیم به بهبود شرایط امیدوار باشیم.

وی افزود: باتوجه به سیر صعودی و یا نزولی بیماری در شهرستان طی روزهای آینده تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد بنابراین از شهروندان انتظار می رود همراهی و همدلی بیشتری جهت عبور از شرایط کنونی با ستاد کرونا داشته باشند.

مهدوی کیا در خصوص مراسم شب های قدر عنوان کرد: این آیین باید حتما در فضای باز، با سقف زمانی ۲ ساعت و رعایت پروتکل های بهداشتی با نظارت فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان و تبلیغات اسلامی برگزار شود.

فرماندار سلسله همچنین با اشاره به وضعیت میدان فروش دام زنده در شهرستان افزود: پروتکل های بهداشتی در این میدان رعایت نمی شود که باید کارشناسان شبکه دامپزشکی با همکاری شهرداری الشتر با توجه به وضعیت قرمز کرونا، تصمیمات لازم را در مورد این مکان اتخاذ نمایند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =