پارسال جواز تاسیس ۶۴ واحد تولیدی و صنعتی در بروجرد صادر شد

بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: در راستای تحقق شعار جهش تولید پارسال جواز تاسیس ۶۴ واحد تولیدی و صنعتی برای حمایت از سرمایه گذاران و رونق تولید صادر شده است.

حمید  آزادبخت روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: حجم سرمایه گذاری این ۶۴ واحد ۸۴۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان است که با راه اندازی این واحدهای صنعتی زمینه اشتغال ۲۲۶ نفر فراهم شد.

وی اظهار داشت: همچنین در راستای رونق و جهش تولید نیز سال گذشته ۹۷ میلیارد و ۲۷میلیون تومان در این شهرستان سرمایه گذاری و به چرخه تولید برگشت.
آزادبخت بیان کرد: امسال به فرموده رهبر انقلاب سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نام گذاری شد زیرا در سال جهش تولید موانعی مانند تحریم ها، بیکاری، خروج سرمایه های کشور، عدم تحقق چشم انداز و همچین موانعی چون مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حقوقی بر سر راه وجود داشت که همه دست به دست هم داد تا جهش و رونق تولید آنچنان که مورد انتظار بود تحقق پیدا نکند.

وی تاکید کرد: در سال ۱۴۰۰ که سال تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها مد نظر است همه دستگاه‌های اجرایی بروجرد باید دست به دست هم بدهند تا آنچه را که مد نظر مقام معظم رهبری و اهداف اقتصادی کشور است تحقق پیدا کند.
رییس اداره صمت بروجرد اضافه کرد: با توجه به شرایط سخت کرونا در خلال کار و تلاش در حوزه های مختلف اداری نظارت و بازرسی در حوزه حمایت از مصرف کنندگان ،زمینه‌ بازدید بیش از ۱۰۰ مورد بازدید از کارخانجات صنعتی کوچک و بزرگ برای مسوولان کشوری و استانی با هدف رفع مشکلات واحدهای صنعتی فراهم و جلسات متعددی بنام کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شد که باعث حل و فصل برخی مسائل و مشکلات صنعتگران پر تلاش شد.
آزادبخت ادامه داد: تعداد کل صنایع غیر فلزی، معدنی و فلزی این شهرستان ۴۰۴ کارخانه کوچک و بزرگ که ۳۵۴ واحد آن با اشتغال هشت هزارو ۳۳ نفر فعال و در شرایط کنونی در حال فعالیت است که از این تعداد  ۴۸ مورد آن غیر فعال است.

آزاد بخت یادآور شد: ۵۱ واحد تولیدی این شهرستان با ظرفیت  ۵۰ تا ۷۵ درصد در حال کار بوده  که باید بمرور و تحقیق و دستیابی و شناخت آسیب ها تولید نسخه هر واحد را برای تکمیل ظرفیت پیچید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha