۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۲۷
کد خبرنگار: 905
کد خبر: 84315353
۰ نفر

برچسب‌ها

توصیه‌های کرونایی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در شب‌های قدر

اهواز - ایرنا - دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برای احیای شب‌های قدر درماه مبارک رمضان در زمان شیوع ویروس کرونا توصیه‌هایی را ارائه کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، با توجه به شرایط نامناسب همه گیری کروناویروس، امسال در شب های قدر تا حد امکان آیین احیا برگزار نکنیم و یا در آن حضور پیدا نکنیم،  از طریق فضای مجازی، رادیو و تلویزیون آیین شب های قدر را در منزل خود برپا کنیم و در صورت حضور،  شیوه نامه های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنیم.

در آیین احیا با تجمع زیاد افراد و در فضای بسته شرکت نکنیم و  در صورت برگزاری در فضای باز، با جمعیت محدود و به مدت کوتاه، شرکت کنیم، در زمان حضور درآیین احیا به هیج وجه ماسک را برنداریم و فاصله با دیگران را حفظ کنیم.
   تا حدامکان از خوردن و آشامیدن در حین حضور بپرهیزیم،  از توزیع نذری و خیرات در داخل مراسم خودداری کنیم و نذورات را به صورت بیرون بر در اختیار شرکت کنندگان قرار دهیم.

 نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی داغ نباید در ظروف یکبار مصرف پلاستیکی یا ظروف یکبار مصرف نازک و رنگ روشن باشد،   نذورات خود را در قالب بسته های حمایتی در اختیار نیازمندان قرار دهیم و به منظور بهره مندی از اجر معنوی شب‌های قدر در فعالیت‌های خیرخواهانه (حمایت از نیازمندان، آزادی زندانیان و ..) مشارکت کنیم.

 بر اساس رنگبندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت ۱۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی، ۹ شهرستان نارنجی و هشت شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha