۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۵۱
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84315286
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار البرز: تلاش های خستگی ناپذیر معلمان ستودنی است

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: تلاش های خستگی ناپذیر معلمان در شرایط کرونایی و در بستر آموزش شبکه شاد ستودنی است.

عزیزاله شهبازی عصرشنبه در آیین تجلیل از معلمان که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهوری و وزیرآموزش و پرورش و همچنین شورای آموزش و پرورش استان که در سالن شهدای دولت برگزار شد، افزود: رییس جمهوری اسلامی  ایران  به بیان سختی ها و ایثار معلمان پرداختند و بار دیگر برجایگاه و تکریم معلمان در جامعه تاکید کردند.

وی بیان داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا و تعطیلی شدن مدارس همه مردم به سختی کارمعلمان درفرآیند تعلیم و تربیت پی بردند.

وی تصریح کرد: معلمان با جهاد درآموزش مجازی نشان دادند که در دوران بحرانی نه تنها کلاس های درس تعطیل نمی شود بلکه با تلاشی مضاعف در صحنه آموزش به دانش آموزان حاضر می شوند و به رسالت خطیر خود عمل می کنند.

شهبازی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش د رالبرز کارنامه موفقی دارد، خاطرنشان کرد: این استان در زیرپوشش قراردادن دانش آموزان در شبکه آموزشی شاد جزو استان های برتر کشور است.

وی یادآورشد: آموزش و پرورش البرز نه تنها در حوزه تعلیم و تربیت بلکه در مبارزه با بیماری کرونا و پیشگیری از این ویروس منحوس موفق عمل کرده است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش برای مقابله با کرونا ۷۰ نیروی حوزه بهداشت خود را وارد میدان مبارزه با کرونا در مرکز درمانی امام علی (ع) کرج کرد.

استاندار البرز به مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش پرداخت و اضافه کرد: باید به این مشکلات رسیدگی شود  زیرا تعلیم و تربیت مهمترین نقش را در تربیت آینده سازان جامعه دارد.

شهبازی تاکید کرد: برگزاری برنامه تجلیل و اهدای لوح یادبود به معلمان درمقابل ایثار و مجاهدت معلمان در سنگر علم و دانش آنهم در شرایط سخت کرونایی ناچیز است.

استان البرز ۲۴ هزار و ۸۰۲ معلم دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =