معلمان سنگربان دانایی در ایام کرونا هستند

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: معلمان همانند کادر درمان با شیوع کرونا در کشور و استان زحمات طاقت فرسایی را متحمل شده و سنگربان علم و دانایی در ایام کرونا محسوب می‌شوند.

سید«علی آقازاده» عصر روز شنبه در آیین بزرگداشت مقام معلم در اراک، افزود: معلمان در ایام شیوع کرونا با از خودگذشتگی و فداکاری در فضای مجازی به علم آموزی دانش آموزان پرداخته‌اند و کار بزرگی در زمینه انتقال علم و دانش انجام داده‌اند.

وی با یادآوری تقدیر از پنج معلم نمونه استان مرکزی در آیین بزرگداشت مقام معلم در استان، ادامه داد: این افراد به‌دلیل شیوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت نمونه از جامعه بزرگ فرهنگیان استان مورد تقدیر و تشکر قرار می‌گیرند.

استاندار مرکزی با یادآوری بهره‌گیری از روش‌های آموزش مجازی، برنامه های تلویزیونی و شبکه شاد در ارایه مطالب درسی برای دانش آموزان خاطرنشان کرد: معلمان متناسب با نیازهای دانش آموزان در دوران کرونا پیگیر وضعیت آموزشی دانش‌آموزان هستند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی نیز در این آیین گفت: ۹۳ نفر از معلمان آموزش و پرورش این استان در مرحله منطقه‌ای امتیازهای لازم را کسب کرده و ۱۲ نفر از این افراد به مرحله استانی راه یافتند.

«بهرام حسین‌آبادی» افزود: پنج نفر از معلمان دوره ابتدایی، متوسطه اول و دوم که در مرحله استانی حائز رتبه شده به‌عنوان معلم نمونه استان مرکزی در این نشست مورد تقدیر و تشکر قرار می‌گیرند.

در  این نشست با حضور استاندار مرکزی، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش و برخی از مسئولان استانی این استان از معلمان نمونه استان تقدیر شد.

۲۰۸ هزار دانش آموز در ۲ هزار و ۱۰۷ فضای آموزشی با هشت هزار و ۲۷۸ کلاس درس به تحصیل اشتغال دارند.   

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha