۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۲۴
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 84315221
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار بوشهر: قدردان تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت هستیم

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: در این شرایط سخت کرونا از تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت و مدافعان بی سنگر که با تلاش بی وقفه خود اجازه ندادند کلاس‌های درس تعطیل شود سپاسگزار هستیم.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز شنبه در آئین تجلیل از فرهنگیان استان بوشهر افزود: هرچند امید می‌رود تا مهر آینده به واسطه واکسیناسیون شرایط زندگی در دنیا و کشور ما عادی شود ولی این ویروس چهره‌های ناشناخته ای دارد و معلوم نیست چه آینده ای در انتظار ما است.

وی ادامه داد: شرایط به گونه ای است که هیچ کسی نمی‌داند آیا این ویروس اجازه می‌دهد که واکسن تاثیر خود را داشته باشد و آرامش به زندگی مردم بازگردد.

گراوند با باین اینکه یکی از کارهای مهمی که در بخش آموزش استان انجام شده تقویت بنیه علمی دانش آموزان بود گفت: درکنار محدودیت منابع و امکانات و تحریم‌های ظالمانه، در این ۲ سال ویروس کرونا همه ما را زمین گیر کرد و در کشور تحریم زده‌ای مانند ایران تنها این لطف خدا و دعای مردم است که تاکنون کشور اداره شده است.

وی بیان کرد: در این شرایط سخت این تلاش و ایثار معلمان بود که اجازه نداد نظام آموزشی آسیب ببیند و با وجود همه سختی‌ها و کمبودها اما کلاس‌های درس تعطیل نشد.

گراوند اضافه کرد: با تمام وجود تلاش می‌شود شرایط برای حضور دانش آموزان محروم در کلاس‌های درس فراهم شود و این حمایت در راستای رشد و توسعه استان با قوت انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: شیوع ویروس کرونا مشکلات خاصی را برای تمام جامعه به دنبال داشت به نحوی که در بخش آموزش و پرورش، آموزش‌های مجازی جایگزین آموزش‌های حضوری شد.

علیمراد کرمی افزود: تغییر شیوه آموزش مشکلات معلمان را در این شرایط دو چندان کرد اما با وجود همه تنگناها باز هم کلاس‌های درس تعطیل نشد و معلمان سخت کوش تر و با احساس مسئولیت بیشتر کار آموزش دانش آموزان را دنبال کردند.

وی بیان کرد: هرچند کلاس درس حضوری تاثیرگذاری متفاوتی دارد اما معلمان با ایثارگری‌های خود در این شرایط سخت تلاش کردند آموزش‌ها به بهترین صورت ارائه شود و به تعبیری یک سال خاص و ویژه ای را پشت سر گذاشتند.

کرمی تاکید کرد: معلم و مدرسه هیچ جایگزینی ندارد و به نحوی معلم جایگزین تمام نداشته‌ها است.

وی ادامه داد: معلم در کنار تدریس بعنوان یک مربی که از ویژگی‌های پروردگار لایزال است شناخته می‌شود و وظیفه بزرگی را برعهده دارد.

در این آئین از معلمان نمونه استان تقدیر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =