فضای مجازی فرصت خوبی برای بزرگداشت روز قدس است

یزد- ایرنا- سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: فضای مجازی و استفاده از ظرفیت رسانه‌های گروهی، فرصت خوبی برای بزرگداشت روز جهانی قدس و ویژه برنامه‌های آن است .

حجت‌الاسلام محمد حسین متوسل روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به اهمیت زنده نگه داشتن روز جهانی قدس اشاره کرد و افزود: امسال به خاطر کرونا و برای پیشگیری از شیوع آن ویژه برنامه‌های این روز مهم در بین امت اسلام با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دشمنان امت اسلام به خصوص آمریکا و غاصبان صهیونیستی هیچگاه چشم دیدن روز جهانی قدس و بزرگداشت آن را ندارند ادامه داد: باید با تولید برنامه‌های فرهنگی و فاخر و انتشار آن در رسانه‌های گروهی نسبت به تبیین این روز در بین مردم و جوانان اقدام کرد.

این مسوول اظهار کرد: دفاع از مردم ستمدیده فاسطین و دفاع از قدس شریف یک موضوع مهم در جهان اسلام و مورد تاکید بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است و نباید گذاشت این روز تاریخ‌ساز به دست فراموشی سپرده شود.

متوسل اظهار کرد: انجام امور مختلف فرهنگی، بصیرتی معرفتی، نصب بنر و پلاکارد، پخش سرودهای انقلابی و حماسی و فضاسازی محیطی با همکاری تشکل‌ها و نهادها جزو اهم برنامه‌هایی است که باید پیگیری شود.

وی بیان کرد: تلاش همیشگی دشمنان و در راس آنها اسرائیل غاصب فراموش شدن  روزجهانی قدس است که این توطئه با هوشیاری امت اسلام و بصیرت مردم و ملت‌های ستمدیده عالم همانند گذشته خنثی می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha