دستگیری اوباش حمله‌کننده به درمانگاه شبانه‌روزی نسیم شهر

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری اوباش حمله کننده به درمانگاه شبانه روزی در نسیم شهر خبر داد.

به گزارش ایرنا سرهنگ "محمدرضا علیزاده" با اعلام این خبر اظهارداشت: ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه بامداد امروز /شنبه/ جوانی با حالتی خشگمین و قمه بدست، وارد درمانگاه شبانه روزی در نسیم شهر بهارستان شده و با ایجاد رعب و وحشت در بین مراجعان، اقدام به تخریب اموال عمومی درمانگاه می کند.

وی گفت: بلافاصله پس از تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۲ نسیم شهر در کمتر از چند دقیقه اوباش را قبل فرار از صحنه جرم دستگیر کرده و تحویل پلیس امنیت عمومی شهرستان بهارستان می دهند.

سرهنگ علیزاده با اشاره به اینکه در جریان حمله این اوباش به درمانگاه، متاسفانه نگهبان آن از ناحیه چشم و صورت آسیب دیده بود، افزود: امنیت مردم، خط قرمز پلیس است و کسانی که به هر نحوی بخواهند آرامش و آسایش شهروندان را برهم بزنند نیروی انتظامی با قاطعیت و برابر قانون با آنها برخورد خواهد کرد.    

به گفته این مقام انتظامی، این فرد پس از دستگیری ضمن عذرخواهی از شهروندان، نیروی انتظامی و کادر درمان درمانگاه نسیم شهر، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =