رشد و توسعه اقتصاد کشور در گرو حمایت از کارگران است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کنگاور گفت: رشد و توسعه اقتصاد کشور در گرو حمایت از قشر کارگر است که باعث پویایی تولید و افزایش بهره‌وری می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ «فرزاد الماسی» روز شنبه در بازدید از شرکت شیر و دام کنگاور که به مناسبت روز جهانی کار و کارگر برگزار شد، اظهار داشت: در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری سال تولید، مانع زدایی ها، پشتیبانی ها نامگذاری شده است و در آستانه شب های با فضیلت قدر، از همه کارگرانی که بار سنگین تولید، توسعه و پیشرفت کشور را به دوش می کشند بویژه کارگران سختکوش و بزرگوار شهرمان، تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه در سال جاری باید نسبت به رفع موانع تولید تمامی واحدهای تولیدی و اقتصادی شهرستان اهتمام ورزیم، تصریح کرد: با تمام توان از کارگران و واحدهای تولیدی که هنرمندانه، خلاقانه و با تلاش و تدبیر در شرایط تحریم و فشارهای دشمنان بر روی پای خود ایستاده، حمایت خواهیم کرد.

او از مدیریت شرکت شیر و دام کنگاور به خاطر پرداخت حقوق به موقع کارگران و پرداخت مزایا و پاداش های مستمر این شرکت به کارگران تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار کنگاور در این بازدید روز کارگر را به کارگران این واحد تولیدی و همه کارگران و زحمت کشان در بخشهای مختلف شهرستان تبریک گفت و حمایت همه جانبه از این قشر را از اولویت های اساسی و مهم دولت برشمرد.

شرکت شیر دام و کنگاور که مشتمل بر گاوداری های کنگاور و ماهیدشت است دارای ۲۵۰ نیروی انسانی بوده که ۱۴۰ تن از آنها در کنگاور مشغول به کار هستند. این شرکت روزانه ۱۵۰ تن شیر تولید و به شرکت های لبنی استان و کشور تحویل می دهد.

شهرستان کنگاور با حدود ۹۰ هزار تن جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =