حضور حداکثری در انتخابات توطئه های مستکبران را خنثی می کند

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجنماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: حضور حداکثری در انتخابات موجب خنثی شدن توطئه های مستکبران می شود و در این راستا فرهنگیان نقش مهمی را ایفا می کنند.

علی مصطفوی روز شنبه در دومین جلسه شورای آموزش و پروش آذربایجان غربی افزود: تاریخ انتخابات در استان نشان می دهد، مردم آذربایجان غربی همیشه حضور و مشارکت خوبی در انتخابات داشته اند. 

وی ادامه داد: در انتخابات پیش رو مردم ایران اسلامی با مشارکت بیشتر و حداکثری در پای صندوق های رای دشمنان نظام اسلامی را مایوس خواهند کرد.

معاون استاندار آذربایجان غربی با تبریک فرا رسیدن روز بزرگداشت مقام معلم افزود: آموزش و پرورش یک نهاد رسمی در کشور است که تاثیر مهمی برارگانهای کشور و توسعه جامعه دارد.

وی گفت: شیوع بیماری کووید ۱۹ موجب شده سیستم آموزش و پرورش روش جدیدی را در حوزه آموزشی تجربه کند و معلمان با استفاده از بستر اینترنتی و به صورت مجازی آموزش های مورد نظر را برای دانش آموزان ارائه کنند. 

مصطفوی رعایت دستور العمل های بهداشتی را ضروری بیان کرد و گفت: به دلیل رعایت نشدن این دستورالعمل ها، شاهد افزایش مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ هستیم و امیدواریم مردم و مسوولان بیش از گذشته در رعایت دستورالعمل های بهداشتی مد نظر وزارت بهداشت و درمان اهتمام داشته باشند.

در این جلسه بررسی افزایش ظرفیت انشعابات آب مدارس استان، مشکلات مدارس غیر دولتی، طرح ملی اقدام مسکن فرهنگیان را نیز در دستور کار خود داشت که با حضور مسوولان عضو بررسی و تصمیمات لازم اخذ شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =