نماینده مجلس: خیران برای توسعه مهریز همکاری کنند

یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: همراهی خیران در کنار بودجه دولت برای اجرای طرح‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و توسعه همه جانبه این شهرستان نیاز است .

به گزارش ایرنا، محمدرضا صباغیان بافقی روز شنبه در بازدید از  طرح خیری و مرکز توانبخشی میرزاعلی بیک خورمیزی شهرستان افزود: در این منطقه تاکنون با پیگیری مسوولان شاهد مشارکت خوب خیران دلسوز در اجرای طرح‌های مختلف هستیم.

وی با بیان اینکه هنوز ظرفیت‌های خوبی برای جلب مشارکت خیران در شهرستان وجود دارد ادامه داد: حضور خیران در کنار اقدامات دولت در ساخت و سازها و کمک به توسعه موجب سرعت بخشیدن در خدمت‌رسانی به مردم و نقش مهمی در حل مشکلات دارد.

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: واگذاری امور به بخش‌خصوصی و خیران و فعالیت و نظارت دولت موجب کمک به توسعه همه جانبه و متوازن است و در این راستا همه باید همکاری لازم را داشته باشند.

صباغیان بافقی تصریح کرد: کمک به سالمندان و ارایه خدمات یک ضرورت است و مراکز خوبی وجود دارد و مجلس از طرح‌های خیری در این خصوص و سایر موارد بر حسب ضرورت در حوزه انتخابیه و مناطق مختلف حمایت دارد و باید همکاری همه جلب شود.         

در این بازدید گزارشی از وضعیت مراکز موجود و  مشکلات آن ارایه شد که مقرر گردید نماینده مجلس نسبت به پیگیری آن اقدام کند.

مرکز  حوزه انتخابیه مهریز  با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت از گسترده‌ترین حوزه انتخابیه استان یزد است که یک نماینده در خانه ملت دارد.

استان یزد با ۱۰ شهرستان و یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت چهار نماینده در مجلس دارد، تعداد نمایندگان کنونی مجلس یازدهم ۲۹۰ نفر است. 

شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز به عنوان مرکز حوزه انتخابیه در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha