۴۰۱ هزار پرس غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند استان تهران توزیع شد

تهران- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان از توزیع ۴۰۱ هزار و ۷۵۰ پرس غذای گرم از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون میان خانواده های تحت حمایت و نیازمندان خبر داد.

به گزارش روز شنبه کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اجرای رزمایش ملی ایران همدل - طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده، گفت: تاکنون ۱۷۲ آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی فعال شده‌اند.

وی با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۴۰۱ هزار و ۷۵۰ پرس غذای گرم میان خانواده های تحت حمایت و نیازمندان توزیع شده است، افزود: همچنین بیش از ۹۳ هزار بسته افطاری در قالب طرح افطاری ساده در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

پرپنچی همچنین از کمک‌های مردمی و مشارکت نهادها در اجرای طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده، بیان کرد: تاکنون بیش از ۵۳ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان از محل کمک‌های مردمی و خیّران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، یادآور شد: همچنین تاکنون ۸۳ هزار و ۵۴۹ بسته معیشتی با هزینه ای بالغ بر ۳۹ میلیارد و ۹۹۶ میلیون تومان میان خانواده های تحت حمایت توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به رزمایش ایران همدل- اطعام مهدوی و افطاری ساده تاکید کرد و گفت: مردم نیکوکار می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد دستوری - شماره گیری کد دستوری *۸۸۷۷ * ۰۲۱ * ۱ # یا شماره گیری سامانه گویای ۷۳۵۵ ۰۲۱ و درج عدد ۱۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اقدام کنند.

کمیته امداد استان تهران و بنیاد خیریه وفاق سبز علوی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

در نشست مشترک سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران و امیرحسین رستمی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی در دفتر مدیرکل کمیته امداد استان تهران تفاهم نامه همکاری میان طرفین به امضاء رسید.

خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت حمایت با محوریت روستای لهک در شهرستان اسلامشهر در زمینه‌های مختلف از جمله تأمین جهیزیه و اعزام مددجویان به سفر زیارتی مشهد مقدس از مهم‌ترین مفاد این تفاهم‌نامه است.

گفتنی است که اعزام خانواده های تحت حمایت به سفر زیارتی مشهد مقدس در صورت فراهم بودن شرایط اعزام با توجه به شیوع ویروس کرونا انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha