مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج باید سریعتر تکمیل شود

سنندج- ایرنا- استاندار کردستان خواستار همکاری بیش از پیش مدیران در راستای تسریع در تکمیل و بهره‌برداری مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج شد و گفت: هنوز کار بزرگی انجام نشده و باید تلاش کنیم تا بتوانیم خدمات بیشتری به کارگران ارائه دهیم.

به گزارش ایرنا، بهمن مرادنیا روز شنبه در سی و دومین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه کردستان، با اشاره به اینکه راه اندازی مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران مطالبه جدی این قشر است، افزود: علیرغم تلاش‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر اما باز نتوانسته‌ایم این مجموعه را به افتتاح (در روز کارگر) برسانیم.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیران اجرایی و مدیران بانک‌های ذیربط استان برای تکمیل این مجموعه، اضافه کرد: هنوز کار بزرگی انجام نشده و باید تلاش کنیم تا بتوانیم خدمات بیشتری به کارگران ارائه دهیم.

وی گفت: از این مجموعه ورزشی توقع قهرمان پروری نداریم اما انتظار داریم کارگران بتوانند در این مجموعه روحیه و فکر و ذهن خود را بازسازی کنند.

مرادنیا با اشاره به اینکه هر کجا بحث تولید و کار هست دستان توانمند کارگران نقش آفرین است، اظهار داشت: همه ما مسوولان باید تمام هم و غم خود را بگذاریم تا بخشی از مشکلات کارگران را حل یا حداقل کم کنیم.

وی یادآور شد: در همین ایام کرونا، اگر کشور در بسیاری حوزه ها محتاج نشد، نتیجه تلاش کارگران است که امیدواریم روزی شاهد باشیم کارگران ما در سطح دنیا بدرخشند.

در پایان این مراسم از کارگران نمونه و ورزشکاران مدال آور جامعه ورزشی تقدیر شد.

هم اکنون ۵۰ هزار کارگر و استادکار در ۱۶ حرفه صنعت ساختمان در کردستان مشغول به فعالیت هستند و ۱۷هزار کارگر هم در شهر سنندج شناسایی شده‌اند.

۱۷۱ تشکل کارگری و کارفرمایی شامل انجمن صنفی کارگران، شورای اسلامی کار، انجمن صنفی کارفرمایی و کانون کارگران بازنشسته نیز در استان فعالیت می‌کنند.

از پنجم تا ۱۱ اردیبهشت به عنوان هفته کارگر نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =